Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemka!

Wczoraj skuter jeździl dobrze, dzisiaj rano też ale jak chciałem wrócić znowu się dławił nie dał rady jechać więcej niż 20 + ciągle przerywał.

Wskazówka od paliwa pokazuje 0, po przechyleniu go lekko w prawo, albo po wyłączeniu wskazówka od paliwa się podnosi.

Ostatecznie gasl zaraz po odpaleniu i nie miał mocy zakręcić kółkiem. Macie może jakieś sugestie co to może być?
Nie znam się na motoryzacji ale muszę spróbować sam naprawić więc fajnie jak dacie wskazówki czego szukać

#motoryzacja #motocykle #skutery #mechanikasamochodowa
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellfirehe: właśnie tak wyczytałem na necie że to może być gaźnik i sprawdzę go w pierwszej kolejności. Tylko że ten skuter czasami nie chce jeździć czasami jeździ normalnie bez problemów
właśnie tak wyczytałem na necie że to może być gaźnik i sprawdzę go w pierwszej kolejności. Tylko że ten skuter czasami nie chce jeździć czasami jeździ normalnie bez problemów


@ThEND_22: Najpierw zobacz czy masz benzynę. Mój motorower po przeróbkach i z za dużą dyszą paliwową przy ciągłym vmax spalał 6,5-8L na 100km w zależności od zastosowanego gaźnika.
Następnie zobaczy czy nie masz ręcznego przełączania na rezerwę.
Kolejny element to wymontować i