Wpis z mikrobloga

Bawią mnie wykopowe konserwy XD @koroluk może nagrać blisko godzinny film w którym przedstawia argumenty przeczące tezie jakoby "konfederacja to jedyna merytoryczna partia w sejmie" i "im chodzi tylko o podatki lewaku" a prawaki jak dzieci XD

ŁEBEŁEBEŁEŁEŁE NIE SŁUCHAM! LALALALALA NIEPRAWDA!!1 KONFEDERACJA TO PARTIA EKSPERTÓW!


Przecież koroluk nie wymyśla sobie tych argumentów (jak to często ma miejsce w przypadku wykopowej prawicy), on je po prostu zbiera i prezentuje. W materiałach nt. konfederacji znajdziemy w głównej mierze zwykłe cytaty a nawet nagrania wypowiedzi samych "polityków" tego ugrupowania. Naprawdę nie trzeba być geniuszem żeby dojść do wniosku, że ludzie tworzący konfederację to banda tanich populistów i zwykłych oszołomów, którzy mówią jedno a myślą drugie (zaraz ktoś mi tu wytknie, że "na tym polega polityka" ale chyba zgodzimy się, że jest to polityka niskich lotów).

Drodzy wyborcy #konfederacja, jeśli materiały koroluka są pełne manipulacji - wypiszcie przykłady tutaj! Ten wątek na pewno przyda się w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazkatoli #polityka
ghandi92 - Bawią mnie wykopowe konserwy XD @koroluk może nagrać blisko godzinny film ...

źródło: comment_1623331686Smq6E8Ubjuml4OJdgwfvo2.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ghandi92: Jego argumenty wyglądają tak: "Nie wierzycie, że Korwin powiedział, że kobiety są statystycznie niższe od mężczyzn? O proszę, mam cytat: Korwin: "Kobiety są niższe..." Widzicie? On to powiedział! On to naprawdę powiedział! O rety! On to powiedział! Publicznie to powiedział! Jezusicku, on to na głos powiedział! Jaki szur!!!!"

On nawet nie próbuje udowadniać, że kobiety nie są statystycznie niższe - wierzy, że skoro Michnik tak napisał, to tak jest
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: a dysponujesz jakimś rzeczywistym przykładem manipulacji koroluka? Jakiś link z timetagiem, byłoby świetnie gdybyś wkleił całą "niezmanipulowaną" wypowiedź Korwina czy innego konfederaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już nie mówiąc o tym, że danymi statystycznymi czy naukowymi po prostu trzeba potrafić się posłużyć (wyciągnąć z nich prawidłowe wnioski). Konfederaci często mają z tym problemy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
niezmanipulowaną


@ghandi92: Zupełnie nie zrozumiałeś. Korwin rzeczywiście mówi, że statystyczna kobieta jest niższa. To żadna tajemnica. ON TO MÓWI.

Problemem jest to, że koroluch (jak i każdy lewak) szokuje się prawdą. Nie potrafi obalić twierdzeń Korwina, nawet nie próbuje - dla niego szokiem jest, że ktoś mówi prawdę.
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12:

Zupełnie nie zrozumiałeś


A ty nadal o jakimś wymyślonym stwierdzeniu Korwina traktującym o wzroście kobiet XD i chyba wszystko byłoby okej, gdyby Korwin rzeczywiście trzymał się takich jednoznacznych stwierdzeń: woda jest mokra, kobiety są średnio niższe i słabsze od mężczyzn etc.

Tylko Korwin, jak to Korwin robi kurtyzanę z logiki i dedukuje, że jeżeli A jest prawdziwe to B również takie musi być. Więc?
  • Odpowiedz
może nagrać blisko godzinny film w którym przedstawia argumenty przeczące tezie


@ghandi92: przeciez wy sie dajecie nabrać na narracje typu der Sturmer jak malutkie uposledzone dzieci xDD
Wielka mi sztuka zcherrypickowac pare glupich wypowiedzi polityka ktory wypowiedzi ma kilkanascie tysiecy godzin xD
Te gadzinowkowe produkcje mozna nagrac doslownie o kazdym i ich wartosc jest caly czas rowna zeru, i tylko wiecznie orane lewaki moga sie tym podniecac bo dla nich
  • Odpowiedz
@RubinWwa: jasne, każdemu zdarza się palnąć głupstwo. W przypadku Konfy głupstwa są publikowane na oficjalnych kanałach social media, w trakcie wywiadów, na spotkaniach z wyborcami, w sejmie, na ulicy. Ciężko być wyborcą konfederacji - trzeba naprawdę blisko poznać polityków tego ugrupowania żeby wysłuchać co mądrego do powiedzenia mają XD
  • Odpowiedz
Te gadzinowkowe produkcje mozna nagrac doslownie o kazdym


@RubinWwa: znaczy wiesz, jest różnica pomiędzy świętem sześciu króli pana Swetru a pierdzieleniem o aniołach i demonach w wykonaniu bosaka XD
  • Odpowiedz
robi kurtyzanę


@ghandi92: No właśnie koroluch tak robi. Jakby potrafił obalić teorie Korwina - "nie nieprawda, że nie ma kobiet wynalazczyń - Ericha Fulkenstein wynalazła reaktor zimnej fuzji, Leokadia Bińkiewiczówna wynalazła kondensator przepływu itp.." ale on nic nie obala.
  • Odpowiedz
@ghandi92: @Azaajaszz: konfederacja ma tak z 20-30% glupich wypowiedzi, wystarczy wlaczyc dowolny wyklad czy jakies mlodziez kontra.
Lewica natomiast wypowiedzi totalnie kretynskich i bezmyslnych ma jakie 98%, te 2% to jak przez chwile są wolnościowi, ale to wybitnie rzadka pomylka xD
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: https://youtu.be/S56AfkHPOJY?t=15 no masz. Można tego na pęczki znaleźć. Korwin zdaje się mówił o klapsie, plasakczu, stanowczo sprzeciwiał się podbijaniu oczu. To nie manipulacja - to kłamstwo. Więcej nie chce mi się szukać, a jest tego zapewne w tym filmiku dziesiątki.

I jest dokładnie to co pisałem "O rety on to napisał! Nie wierzysz? A on to napisał! O tu, jest cytat! Jezusicku on to napisał". Ale obalić tezy nie
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: przecież linkujesz do materiału w którym znajdziesz cytat z książki Korwina? XD pisali mu ją ghostwriterzy?

Jeśli Korwin pisze: (...) Nie wolno jednak Panu wdawać się w bijatykę. Z kobietą? Musi Pan ją ukarać. (...) Musi to być zrobione dość zimno i stanowczo. Jako przykra konieczność (...) Na ogół jednak kobiety - jeśli nie są traktowane bezlitośnie - podporządkowują się, gdyż tak są wyselekcjonowane. to co niby ma na myśli? XD

Lepszy kawałek jest w 0:56 - Ja np. nie potrafię uderzyć kobiety - bo tak są wychowywani mężczyźni naszej cywilizacji. Owszem: potrafię skarcić, a nawet solidnie sprać za nieposłuszeństwo - ale uderzyć, by skrzywdzić?
Czyli tak - dziadzia nie bije kobiet by je krzywdzić. Korwin przyznaje, że potrafi uderzyć kobietę bo go zdenerwowała lub była mu
ghandi92 - @pinkfloyd12: przecież linkujesz do materiału w którym znajdziesz cytat z ...

źródło: comment_1623339771ubj8mlcYvJGJa16sY3yQ0x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ghandi92: Lewactwo to jest poważna choroba. Atakuje w mózgu ośrodki logicznego myślenia.

Wiem, że ty tego nie zrozumiesz. Pisze dla innych, którzy to czytają.

To oczywiste, ze Korwin to powiedział/napisał. On to mówi w wielu wywiadach. Chcesz go zmasakrować - udowodnij, że nie ma racji a nie podniecaj się, że powiedział coś w stylu "kobiety są niższe" no powiedział, bo to prawda. Chcesz go ośmieszyć? Udowodnij, że się myli a nie masturbuj się cytatem, który każdy jego zwolennik
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: typie, ja się właśnie śmieje z tej średniowiecznej "logiki" Korwina. Wszyscy się śmiejemy. Bo co to jest za argument "bić, ale nie za mocno by krzywdy nie zrobić" XD p-----c psychiczną też popierasz?

  • Odpowiedz
n-----------e


@Azaajaszz: Wybacz, ale nie mogę cię nazwać inaczej niż osiołkiem. Gadamy od godziny, widziałes screeny, nawet sam tekstu szukałeś i nadal twierdzisz, że Korwin chce "n---------ć" kobiety?

A wiesz, że Biedroń powiedział, że cieszyłby się, gdyby każdy gej mógł legalnie zgwałcić dziecko raz w miesiącu? O, tu masz link: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-11-14/robert-biedron-i-o-maciej-zieba-w-programie-gosc-wydarzen-transmisja-19-20/

  • Odpowiedz