Wpis z mikrobloga

Bawią mnie wykopowe konserwy XD @koroluk może nagrać blisko godzinny film w którym przedstawia argumenty przeczące tezie jakoby "konfederacja to jedyna merytoryczna partia w sejmie" i "im chodzi tylko o podatki lewaku" a prawaki jak dzieci XD

ŁEBEŁEBEŁEŁEŁE NIE SŁUCHAM! LALALALALA NIEPRAWDA!!1 KONFEDERACJA TO PARTIA EKSPERTÓW!


Przecież koroluk nie wymyśla sobie tych argumentów (jak to często ma miejsce w przypadku wykopowej prawicy), on je po prostu zbiera i prezentuje. W materiałach nt. konfederacji znajdziemy w głównej mierze zwykłe cytaty a nawet nagrania wypowiedzi samych "polityków" tego ugrupowania. Naprawdę nie trzeba być geniuszem żeby dojść do wniosku, że ludzie tworzący konfederację to banda tanich populistów i zwykłych oszołomów, którzy mówią jedno a myślą drugie (zaraz ktoś mi tu wytknie, że "na tym polega polityka" ale chyba zgodzimy się, że jest to polityka niskich lotów).

Drodzy wyborcy #konfederacja, jeśli materiały koroluka są pełne manipulacji - wypiszcie przykłady tutaj! Ten wątek na pewno przyda się w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazkatoli #polityka
ghandi92 - Bawią mnie wykopowe konserwy XD @koroluk może nagrać blisko godzinny film ...

źródło: comment_1623331686Smq6E8Ubjuml4OJdgwfvo2.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azaajaszz poczytaj sobie nobliste Daniela Kahnemana o systemie 1 i 2. Tak myśli większość ludzi i żeby dotrzeć do wyborców nie można mówić jak Gwiazdowski o podatkach, trzeba bardziej się skupić na populistycznych sloganach w przekazie.
  • Odpowiedz
@KomentatorProwokator: jest różnica pomiędzy prostym językiem a zwykłymi sloganami rzucanymi przez konfe. Ale nie poddawaj się, próbuj dalej "zaorać lewusa"

@Nihas: Braun, Korwin i reszta stosują widowiskową erystykę więc muszą mieć rację nawet jeśli jej akurat nie mają! XD
  • Odpowiedz
@KomentatorProwokator: mogą rzucać populizmami i mowić prosto, ale niech nie kłamią i mają jakieś wyliczenia, o straszeniu zydami i lgbt, nie powiem, w końcu dzieki takim ludziom mają 90% obecnego poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ghandi92 ja nie próbuje zaorać lewusa, bo nie ma czego orać. Za wyznacznik sukcesu wystarczy wziąć ostatnie wyniki wyborcze. PiS też mówi sloganami i jeśli chodzi o robienie polityki to są na razie najlepsi.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz tak zasugerowałem, że moglby tak się stać. Po to są właśnie debaty, a nie nagrywanie filmów z jednej lub drugiej strony, do których zwolennicy danego ugrupowania mogą sobie robić dobrze.
  • Odpowiedz
@KomentatorProwokator: debaty to niemerytoryczne gówno polegające na robieniu dobrze elektoratowi. I nie mają w sumie żadnej wartości. Popatrz na takiego Grzesia Dauna - wywalili go ze studia to się konfederaci mało ejakulatem nie udławili bo ZAORAŁ. No #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Azaajaszz no to prawda, że mogą być gówno warte ale to zależy raczej od tego kto w nich uczestniczy. Na pewno dużym plusem jest to, że można od razu odpowiedzieć na jakieś zarzuty i zazwyczaj oglądają je obydwie zainteresowane strony. Jak ktoś na lewo lub na prawo dodaje filmy to zazwyczaj w większości oglądają je ludzie popierający daną opcje polityczną i robi się koło wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz