Wpis z mikrobloga

Serio multi robi giveaway na złoto dla osób które subskrybują jego kanał @Paczelokinka?
Czego to się nie zrobi żeby podbić subskrybcje a gdy wbije 300k nie będzie rozdawał tak często złota xD
Pamiętajcie nachalne raklamowamie kogoś często przyniesie odwrotny skutek. Jak ktoś chce to obejrzy jego filmy ale tego typu reklamy kanału są już słabe, większość już pewnie dało tego gościa na czarną listę bo jego wpisy są żałosne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłaszaj mnie dalej z swoimi kolegami arciarzami, taki wasz obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps jak piszesz o Vdr1984 to go wołaj w swoim wpisie może jakaś dyskusja z argumentami hmmm? A nie czekaj po co masz marnować jego czas skoro jedynym twoim argumentem @Paczelokinka jest to że multi jest najlepszy o jej o jej chowamy dolne płyty 15 zł
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A teraz czekam aż zgłosi bo już raz wpis wpadł nawet nie odczytałem co tu ktoś mi odpisał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wot
  • 11
no i co z tego, wstawiam bo mogę xd polecam większy dystans do świata bo daleko nie zajdziesz z taką zawiścią


@Paczelokinka: no dobra, polecasz większy dystans do świata a tak naprawde to tylko ty sie zesrałeś XD

Ja bym takich profilaktycznie banował, nic nie wnoszą tylko zajmują cenne zasoby serwera na swoje durne, marne trollowe wysrywy
@Potezny_Mazur: Ja oglądałem mulitego, ale przestałem, bo #!$%@? robi clickbajtowe tytuły filmików, do tego pokazuje dziwne miny na tych obrazkach do filmików i tylko na hajsy leci i content jak dla dzieciaków. MIałem gościa w klanie co zapłącił mu z 700 stów za chiefa :D multi to olał a on zrobił chargeback xD