Wpis z mikrobloga

@herbatkaZCukremBezCytrynki: zastanawiam się zawsze czemu na innych tagach ludzie normalnie bezpośrednio zadają pytanie tylko na #programowanie jest z tym problem i trzeba taką osobę ciągnąć za język.

Czy to Asperger, może strach przed tym że ktoś taką osobę uzna za debila albo słabego programistę?

Jak by wyglądał stackoverflow gdyby wszyscy pytali w ten sposób? Musianoby szukać pytania w stylu: problem ze spring boot i api spotify i potem w odpowiedziach szukać
W sumie niepotrzebnie się produkuję bo ten wpis i tak zaraz spadnie więc ¯_(ツ)_/¯


@Ark00: Co się dziwisz, jak piszesz niezgodnie z ogólnie przyjętym standardem.
Pomogę( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy jest tu ktoś, komu mógłbym wyjaśnić co jest nie tak z pytaniami zadawanymi na tagu 'programowanie'? Mam kilka uwag i chętnie się nimi podzielę.
@Ark00 jakis czas temu wysyłałem tutaj konkretne pytania razem z kodem (z innego konta). Prawie za każdym razem trafiał się gość odpowiadający jaki to ten kod nie jest #!$%@? i żebym lepiej dal sobie spokój. To jeszcze olewalem - po pierwsze się uczyłem dopiero, po drugie idiotów nie brakuj ale jak pod jednym postem wywiązała się dyskusja 10 takich idiotów (gdzie pytanie było dość proste dla znającego temat ale googlowanie nic mi
To jeszcze olewalem - po pierwsze się uczyłem dopiero, po drugie idiotów nie brakuj ale jak pod jednym postem wywiązała się dyskusja 10 takich idiotów (gdzie pytanie było dość proste dla znającego temat ale googlowanie nic mi nie dawało), to dałem sobie spokój. Na stacku z takimi rzeczami problemu nie ma albo ja się nie spotkałem


@herbatkaZCukremBezCytrynki: no to albo taka sytuacja nie miała miejsca, albo bardzo słabo uczysz się na
Także jak nie chcesz albo nie umiesz pomóc po takim pytaniu jakie zadałem, to trudno, natomiast możesz sobie swoje komentarze darować.


@herbatkaZCukremBezCytrynki: to nie jest tylko tak, że ktoś nie chce / nie umie pomóc.

Po pierwsze: wiele tematów w IT jest na tyle szerokich, że nawet mając doświadczenie nie zawsze wstrzelisz się ze swoimi umiejętnościami w problem.

(Na marginesie: wspominasz o dwóch technologiach, więc nie opisując żadnych szczegółów mocno ograniczasz