Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6142311/comment/92661757/#comment-92661757
Czy to jest ta merytoryczna neuropa?

Nie wiedziałem że twierdzenie że wykresy nie muszą się zaczynać od 0, szczególnie kiedy mają głównie przedstawić pewną zmianę w trendzie to powód do wyzwisk.

Ba, nawet materiał przedstawiony przez Vox przytoczony prze zemnie, który chyba jest całkiem blisko neuropie się ze mną zgadza że najważniejszy jest kontekst który mimo wszystko TVP pokazało w postaci historii budżetu.


Powinniście powiedzieć to głupim naukowcom z Nature, bo jeszcze wyjdzie że przekłamują w ilości emisji CO2.

Albo Eurostatowi który ma wiele wykresów nie zaczynających się od 0. Pomimo tego że ich wykresy często przedstawiają niskie wartości które przecież można by wyskalować od zera.
Chociażby unemployment rate, który o zgrozo zaczyna się od najniższej wartości.

Nawet wyżej w znalezisku ktoś dał wykres od ZPP, również nie zaczynający się od 0%, ale tam już problemu nie ma.
I wcale tu nie chodzi o my vs oni. Bo wiadomo napisanie że można tak pokazać wykres to z automatu bronienie TVP.

Zawiodłem się w sumie, mimo że się często z wami nie zgadzam to zakładałem że jakiś poziom dyskusji potraficie prowadzić.
Ale skoro pan @Rzep łaskawie wytłumaczył, to tak jest i kropka, w końcu reprezentant oświeconej neuropy, a jak nie zgadzasz się to można Tobą gardzić.

#neuropa #4konserwy #tvpis #gownowpis #bekazlewactwa
  • 28
  • Odpowiedz
@TAKATA_ Cóż… często aż się prosi, żeby komuś na jego durny komentarz odpowiedzieć. I o ile sensowne jest zrobić to raz, to wdawanie się w niekończącą się wymianę zdań, gdy wiadomo, że nic z tego nie będzie, po prostu mija się z celem i jest psychicznie szkodliwe. Szkoda życia na dyskusje z prymitywem takim jak ty. Kimś, kto poza prostackimi odzywkami nic nie wnosi do dyskusji.. Po prostu.
  • Odpowiedz