Wpis z mikrobloga

Jeśli się szczepisz/nie szczepisz to spoko Twój wybór, ale nie nazywaj innych od idiotów, tylko dlatego, że robi coś innego niż ty. Nie siej też jakiś foliarskich czy panikarskich informacji bez pokrycia albo ze źródła, które można potłuc o kant dupy (jedna i druga strona).

Jednak głównie adresuje post do osób co mają wątpliwości czy się szczepić czy nie. Nie ufaj randomom z internetu, którzy często biorą pod uwagę tylko opinie/artykuły pasujące pod ich tezę i nie wiadomo jaką dysponują wiedzą, a często to są osoby, które działają emocjami.

Ja na przykład osobiście, miałem duże wątpliwości czy szczepić się czy nie, a jeśli tak to teraz czy później.
Podjąłem jednak decyzje ostateczną po rozmowie z ciocią, która wiem, że dba o mnie, jest dyrektorką w szpitalu(tak więc jakąś wiedzę ma) i przede wszystkim jej ufam i nie zarekomenduje mi czegoś czego sama nie uważa za słuszne. Owszem nie jest wyrocznią w tej sprawie, ale ma dużą większą wiedzę w tej kwestii niż ja.

Tak więc ja podjąłem swoją decyzję i nie będę nakłaniał na żadną z nich, ale może ktoś też ma taką osobę, z którą warto porozmawiać i podjąć odpowiednią decyzję.

#szpepienia #koronawirus
  • 9
Nie siej też jakiś foliarskich czy panikarskich informacji bez pokrycia albo ze źródła, które można potłuc o kant dupy (jedna i druga strona).


@maxwol: Na pewno możesz podać przykłady dla każdej strony takiego zachowania.