Wpis z mikrobloga

ten Pan @MG78 to zrobił coś złego, zabił komuś kotka albo okradł czy standardowo hejtujemy, bo ktoś poszedł o krok dalej w spełnianiu swojej pasji i ma jaja żeby się pokazać w internecie?


@Norkanerka: Hejtujemy bo filmików @negroni nawet jego własna matka nie chciała oglądać.
  • Odpowiedz
A ja mam pytanie - czemu się tak uwziąłeś na @MG78 ? To już przecież podchodzi pod jakąś obsesję, nie jest to normalne.


@Marekexp: Z tego co pamiętam to ten typ też robił jakieś filmiki z gotowaniem ale nikt tego nie oglądał i d--a go zapiekła jak zobaczył @MG78
  • Odpowiedz
piekarnika tę samą co wyciągam z niego, w środku jest inna i jest to nawet na ekranie podpisane ale Negroni lubi ogólnie manipulacje z tego co zauważyłem


@MG78: mogłeś odpisać mu po prostu "xD". Nie przejmuj się takimi rzeczami.
  • Odpowiedz
@LotnyJerry: Ale to, że ktoś ma jakąś pasję oznacza, że musi robić tylko top tier rzeczy? Jakiś sąd powinien zostać zwołany żeby decydować od jakiego poziomu zaawansowania można coś nazwać swoim hobby? Ja też pasjonuje się gotowaniem, hańba, ale usmażenie schabowego również przynosi mi radość ( ͡° ͜ʖ ͡°) są ludzie co gotują wymyślnie, Ci co orientalnie, są też tacy co gotują "codzienne" rzeczy. Poza tym
  • Odpowiedz
@Norkanerka: mi nie przeszkadza, że chłop sobie gotuje albo piecze, nawet popieram, bo też lubię gotować. Wkurza mnie, że za każdym razem wpis ląduje z płomieniem na głównej jakby robił niewiadomo jakie rzeczy robił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LotnyJerry:

ale jednak wole, żeby na głównej pojawiały się wpisy, bo są wartościowe a nie dlatego, że autor jest znany


i wykopujesz sposób na baner meczyki, mecz przy wyburzaniu kominów, wspinaczkę dziecka na lodówkę i atak ciemnoskórych na parę xDD
  • Odpowiedz