Wpis z mikrobloga

Możecie hejtowac lub nie

Ale tą kontuzją tracimy jednego z bardziej doświadczonych ludzi w tej kadrze który wiele ważnych meczy ma za sobą i nie raz udowodnił że jest mocny i nadaje się do grona najlepszych w tej kadrze

Szkoda Arku ale taki jest sport. :((
#mecz #euro2020 #reprezentacja
Pobierz Bekon2000 - Możecie hejtowac lub nie

Ale tą kontuzją tracimy jednego z bardziej dośw...
źródło: comment_1623102502Rs3nFiYynC5ycg5nv4vkdP.jpg
  • 24
@Bekon2000: najgorzej ze milik byl w gazie w końcu i naprawdę mogli zatrybić z lewym. Janusze maja jego obraz po mundialu gdzie wrocil po kontuzji i pozniej gdy łapał forme. Jedyne co mnie pociesza to to ze Swierczok ma odpowiedni charakter zeby troche zamieszać i na pewbo czuje ze to jego szansa one in a million podczas gdy na Arku by byla mega presja bo wiadomo he he niech strzela Milik.
@Rafaello91: narazie przekaz jest taki że decyzje podjeli lekarze, sztab i sam zawodnik. Mysle ze to całkiem realne ze powiedzieli Arek bedziesz gotowy na 3 mecz ale musisz uważać, ryzykujesz? Ja na jego miejscu bym mial juz zryta glowe od tych kontuzji i ciaglej krytyki i bym podjal taką właśnie decyzję. Rozdarty między daniem z siebie 100 procent a jakąś zachowawścią z uwagi na zdrowie, mysle ze presja spora dodajac 20
@Bekon2000: Ile on tam w Reprezentacji kopnął w światło? Serio, serio bez żadnej nienawiści i typowego Janusza. Bo przysięgam że nie wiem, znam tylko nazwisko, Neapoli (też coś tam), google nie chcę mi się, nie mam czasu. Zapytam całkowicie szczerze. Co ten Milik by tam po rozrabiał, na wygrywałby? W tej naszej super reprezentacji narodowej? Chcę poznać tylko twój punkt widzenia.
@ShakeItOff: Moim zdaniem Milik w przeciwieństwie do innych napastników (oczywiście oprócz Lewego) może pochwalić się jakąkolwiek techniką. Z tego co kojarzę to w kadrze Milik był wystawiany za Lewandowskim więc reprezentacja nie traciła Lewego z przodu. Od momentu w którym pojawił się Piątek (myślę że tak samo będzie ze Świerczokiem) ktory był typowym lisem pola karnego bez techniki z piłką przy nodze, Lewy częściej wracał się do środka pola po piłkę