Wpis z mikrobloga

Istnieją pewne poziomy skur%^&syństwa administracji które sobie w czasie tych 12-stu lat wyrobiłem o pociesznym gej czarodzieju, stronce ze śmiesznymi obrazkami itd.

Powiem więcej, do jakiegoś czasu winą za stan tej strony obarczałem moderację i przyznaję, moderacja jest tutaj po prostu jak by to Jim Lahey powiedział na froncie gówna gdzie obrzucani inwektywami i będąca głównym celem hejtu wykopowego.

Tymczasem, nisko opłacani modkowie po prostu postępują zgodnie w WYTYCZNYMI i tylko to jest egzekwowane, nie jakość moderacji, nie ilość skarg, nie wykopki, tylko to, czy są egzekwowane WYTYCZNE.

Ok, ale teraz o administracji. Pewnemu wykopkowi wbito perma za multikonto.

https://www.wykop.pl/ludzie/WilhelmNeuropek/

Pomijam fakt, że kilku neuropków powinno dostać takiego samego perma na konto matkę jak ten wykopek w tym automasakrator XD

To WYCZYSZCZONO mu całą historię wpisów? To jest moi drodzy KUR#A cenzura jakiej by nie powstydził się Kurski ze swoją szczujnią na Woronicza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlatego, z tej okazji, nie będę rzucał mięsem w stronę administracji, ale pragnę ją powiadomić o tym, że:

Będzie jeszcze więcej tekstów jakie zapewniał nam kolega Wilhelm, już ja się o to postaram.

Czy wy myśleliście, że uciszając jednego wykopka uciszycie wszystkich?

#administracja #moderacjacontent #bekazadministracji #revoltagainsthemodernworld #afera
qluch - Istnieją pewne poziomy skur%^&syństwa administracji które sobie w czasie tych...

źródło: comment_1623100782WjC1oNyMtpM0oynJwsCd2X.jpg

Pobierz
  • 27
Czy wy myśleliście, że uciszając jednego wykopka uciszycie wszystkich?


@qluch: tak

najlepiej pali się czerwona szmata


@qluch: jeśli doszyjesz do niej biały pasek podobno lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po czerwonej szmacie tylko butem się chodzi


@qluch: biało-czerwonej* ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#revoltagainsthemodernworld


@qluch: dobra, wcześniej były heheszki, ale błagam zejdź ze ścieżki, która tylko prowadzi do sekty z brzytwy.
@qluch: jeżeli dla ciebie ban dla kolesia, który nawet nie ukrywał inspiracji ONR i faszystowskimi odłamami, to czerwona szmata, to xD. Pora na leczenie. To tak, jakby neuropek starał się bronić kolesia, którzy wrzuca sierpy i młoty wszędzie czy stara się negować ludobójstwo na Ukrainie.
Powiem ci w tajemnicy, że m.in. za to wyleciała osoba z discorda Neuropy co rozpoczęło rozłam libków i antykapitalistów na neuropa. Może to jest właśnie różnica
To tak, jakby neuropek starał się bronić kolesia, którzy wrzuca sierpy i młoty


@jkarnic: tak jabby? XD

Powiem ci w tajemnicy, że m.in. za to wyleciała osoba z discorda Neuropy co rozpoczęło rozłam libków i antykapitalistów na neuropa.


@jkarnic: to nie jest tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty bronisz faszysty, bo jest twój, my potrafimy się wyrzec komucha i w dupie mamy to czy on jest