Wpis z mikrobloga

Istnieją pewne poziomy skur%^&syństwa administracji które sobie w czasie tych 12-stu lat wyrobiłem o pociesznym gej czarodzieju, stronce ze śmiesznymi obrazkami itd.

Powiem więcej, do jakiegoś czasu winą za stan tej strony obarczałem moderację i przyznaję, moderacja jest tutaj po prostu jak by to Jim Lahey powiedział na froncie gówna gdzie obrzucani inwektywami i będąca głównym celem hejtu wykopowego.

Tymczasem, nisko opłacani modkowie po prostu postępują zgodnie w WYTYCZNYMI i tylko to jest egzekwowane, nie jakość moderacji, nie ilość skarg, nie wykopki, tylko to, czy są egzekwowane WYTYCZNE.

Ok, ale teraz o administracji. Pewnemu wykopkowi wbito perma za multikonto.

https://www.wykop.pl/ludzie/WilhelmNeuropek/

Pomijam fakt, że kilku neuropków powinno dostać takiego samego perma na konto matkę jak ten wykopek w tym automasakrator XD

To WYCZYSZCZONO mu całą historię wpisów? To jest moi drodzy KUR#A cenzura jakiej by nie powstydził się Kurski ze swoją szczujnią na Woronicza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlatego, z tej okazji, nie będę rzucał mięsem w stronę administracji, ale pragnę ją powiadomić o tym, że:

Będzie jeszcze więcej tekstów jakie zapewniał nam kolega Wilhelm, już ja się o to postaram.

Czy wy myśleliście, że uciszając jednego wykopka uciszycie wszystkich?

#administracja #moderacjacontent #bekazadministracji #revoltagainsthemodernworld #afera
Pobierz qluch - Istnieją pewne poziomy skur%^&syństwa administracji które sobie w czasie tych...
źródło: comment_1623100782WjC1oNyMtpM0oynJwsCd2X.jpg
  • 27
moje teksty o czerwonej szmacie wziąłeś na poważnie


@qluch: nie :) nie doczytałem kłótni z pciem i myślałem że szukasz spisku komuchów :p mój błąd

Chyba nie poczułeś się urażony, tym, że postuluję palenie czerwonych szmat


@qluch: sam bym ci pomógł :)