Wpis z mikrobloga

Musze się wyżalić, sorki..Dowiedzialam sie dlaczego moj narzeczony nie uprawia ze mną seksu, bo nie pociągam go fizycznie, zaniedbałam się i zbytnio schudłam-jestem zbyt koścista 46kg przy 166cm. Czuje się jakbym dostała plaskacza w twarz bo zawsze mi mowił, ze mu sie podobam i jestem dla niego najpiękniejsza, a jako wymowka od seksu zawsze to było zmeczenie, czy za dużo spraqw na głowie. Mam ochotę zapaść się pod ziemie, że tak mi ostatnio w życiu nie idzie. Zaczeło sie od raka jajnika i usunieciem jajowodu, pozniej dostalam depresji razem z atakami paniki, kłopoty finansowe przez brak możliwosci skupienia w pracy(ciagle rycze) i teraz bedzie koniec związku.
Chce mi się ryczeć i śmiac jednocześnie. Z jednej strony chce pokazać mu sie z jak najlepszej strony i postarać się podreperowac moj wyglad jedzac wiecej, jednak z drugiej strony jestem załamana i resztki mojego honoru mowią mi uciekaj :(
Najgorsze było wyciągniecie z niego dlaczego już nie jest miedzy nami tak jak na poczatku, bo jak zaczynałam temat to sie obrażał i mialam sie do niego nie odzywać, albo nie uzywałam odpowiednio sformułowanych zdań ehh
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
Pyrazgzikiem - Musze się wyżalić, sorki..Dowiedzialam sie dlaczego moj narzeczony nie...

źródło: comment_1623079338g4CjHwnC9uYAK1MtUazBEG.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Najgorsze było wyciągniecie z niego dlaczego już nie jest miedzy nami tak jak na poczatku


@Pyrazgzikiem: nie chciał Ci tego powiedzieć, bo wiedział że będzie to dla Ciebie przykre, więc doceń szczerość, być może to też było dla niego niekomfortowe, bo nie chciał Cię ranić. Nie znamy go, nie wiemy czy Cię wspiera w tych trudnych chwilach, czy jest fajnym facetem czy #!$%@?. Jak jest spoko gościem to warto próbować dalej,
  • Odpowiedz
@Pyrazgzikiem: Jeśli miałaś epizody depresji to możesz poprosić psychiatrę o olanzapinę - nawet w małej dawce ludzie po tym zaczynają tyć jak szaleni. Ja biorę 2,5mg (normalnie jest 10-15mg) na lęki i polecam. Wszystko człowiekowi od razu smakuje.
  • Odpowiedz
@Pyrazgzikiem:
Laska, wygralas z rakiem (nawet jesli brutalna metoda), wyglada na to, ze depresji tez nie chcesz sie poddac - zajebiscie, walcz i kop dalej, az wygrasz - wiec skoro jestes taka twardzielka, czemu mialabys plakac z powodu takiej #!$%@?? Kilogramy latwiej przybrac niz stracic, bedzie dobrze, nawet jesli chlop powinien sie ze swoimi zachowaniami ogarnac...
  • Odpowiedz
  • 0
@konopiapolska odnosiłem się do tego co napisałaś do wilku, napisał prawdę, a to że zrobił to bez ogródek , no to jesteśmy na wykopie, nie do końca jest to grupa wsparcia))[]
  • Odpowiedz
@Pyrazgzikiem: Dziewczyna z problemami zdrowotnymi, finansowymi, z depresją, a wy jej jedyne co umiecie doradzić, by się brała za siebie, żeby facet mógł znów z nią radośnie uprawiać seks. Nie wierzę. Zero jakiejkolwiek empatii, najważniejsze by facetowi było dobrze, który na dodatek kłamał i nie chciał powiedzieć prawdy. Masz prawo być smutna i zła. Nie myśl teraz o tym seksie, tylko doprowadź swoje zdrowie, finanse, pracę do dobrego poziomu. Ile Twój
  • Odpowiedz