Wpis z mikrobloga

@amantadeusz: Oczywiscie. Jak zyje nie widzialem aby rozrabiacze w barach fikali do kobiet ale do mezczyzn to wystarczy spojrzec sie czasem i juz zaczepka. Mowa tu o cywilizowanych klubach w Wawie czy innym miescie.

Co wiecej, dodam, ze to pijane kobiety zazwyczaj sa bardzo agresywne i rzucaja sie wrecz z lapami za byle co, wiedzac ze maja immunitet. Do tego doprowadzilo pokolenie spermiarzy i emancypacja plynnaca z zachodu.

Nie jeden raz
Ciekawostka: ani jedno stwierdzenie w tym zdaniu nie jest prawdziwe.


@amantadeusz: To jest jakiś straszny biało rycerz, broni "biednych kobiet", a innym życzy przekopu, pobicia, ogólnie najgorszych rzeczy XD, lajkuje wszystkie obraźliwe komentarze w stosunku do ludzi których nie lubi. Takich to mamy obrońców "moralności" na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bitcoholic a można Angel shot u facetów?

Raz spotkałem na randce taką wariatkę ze planowała ślub i dzieci na pierwszym spotkaniu i strasznie chciała wpakować mi się do auta żebym ją zabrał do siebie i sugerowała że jakby sama się pobiła to i tak byłaby moja wina bo ludzie by jej uwierzyli xD
Jak kobieta znęca się nad facetem całymi latami, publicznie i prywatnie go poniża, kłamie na jego temat, wyłudza od niego pieniądze, żyje za jego koszt, grozi mu rozwodem, zabraniem majątku i zakazem jakiegokolwiek kontaktu z dziećmi (w Polsce ma taką możliwość), czy fałszywym donosem o przemoc domową (bardzo popularny motyw wśród przemocowych kobiet), a ten już nie wytrzymuje i strzela sobie samobója to nie jest żadna przemoc.


@amantadeusz: Mówimy o statystykach
nie lubię terrorystów


@Pierorzek: XD kto niby jest terrorystom? Jakieś typy co wystawiają jakieś kobiety na gówno apce do ruchania? Rzeczywiście, porównywalne z ISIS.

Powinno się was pozamykać

Dlaczego chcesz mnie zamknąć? XD I czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej towarzyszu? Poza tym zamykać prewencyjnie? Jak w auschwitz albo w gułagu? Za myślozbrodnię? To ciebie się powinno zamknąć za takie poglądy.

Nie dlatego, że was nie lubie

Was czyli kogo?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitcoholic: przegrywom tutaj to już dobrze się sufit na łeb #!$%@?ł . Plakat dotyczy potencjalnego zagrożenia w klubie na które bardziej narażone są kobiety. Po co porównywać to z statystykami o przemocy domowej jak to dwie zupełnie inne rzeczy
Ile razy jakaś kobieta próbowała cię zgwałcić albo była namolna, a ty fizycznie nie miałeś na tyle siły, żeby się jej postawić?


@pannakota To i ja się dołączę. Miałem takie sytuacje dwukrotnie w swoim życiu. Raz nie udało mi się obronić. Za drugim razem przed kobietą się obroniłem, ale dostałem za to solidny #!$%@?, który skończył się hospitalizacją od bialorycerzy, którzy źle odczytali sytuację. Dlaczego pytasz o to czy ktoś był ofiarą?