Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@pannakota: to, że osobiście nie miałem takich sytuacji nie znaczy, że miałbym ochotę się szarpać z jakąś namolną kobietą lub taką, która chce mnie np. okraść. Poza tym zagrożenie może być ze strony innych mężczyzn. Inna sprawa, że raczej jestem duży i nikt mnie nie zaczepia, ale nie każdy facet jest duży.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@Catttana: gdyby facet zamówił tego drinka, to kelner pomyślałby, że pomocy potrzebuje ewentualna agresorka przy jego stoliku XD może jeszcze w ryj by dostał od kelnera XD
  • Odpowiedz
  • 194
@pogop Ok, czyli jesteś wkurzony, bo ktoś generalizuje, że facet może być agresorem. Ale jak kobieta Ci mówi, że w sumie facet też może z tego skorzystać, to sam zaczynasz generalizować xD
  • Odpowiedz
@bitcoholic: całkiem wpożo. Pamięta ktoś jeszcze akcję z zamordowaną dziewczyną co ją dwa patusy dopadły i zastraszyły w pociągu, wywieźli kilka stacji dalej, a potem z niego wyrzucili. W klubach, czy barach gdzie jest dużo alkoholu komuś może odwalić, albo ktoś dorzucił dziewczynie czegoś do drinka, więc pomysł jest dobry.
  • Odpowiedz
Ale jak kobieta Ci mówi, że w sumie facet też może z tego skorzystać, to sam zaczynasz generalizować


@Catttana: Dziwisz się? W kraju w którym za punkt honoru uważa się bycie pantoflarzem to nieprawdopodobne żeby niebieski pomógł drugiemu w konfrontacji z różową xD
  • Odpowiedz
@giovvanni Tam nie jest napisane, że w knajpie pracują tylko kelnerzy płci męskiej. Po drugie - jak mężczyźni chcą wprowadzić zmiany, skoro cały czas generalizują. Chcesz zmian, to zacznij od siebie i zmień sposób myślenia.
  • Odpowiedz
gdyby facet zamówił tego drinka, to też by mu pomogli


@Catttana: tak, na pewno. Raczej wyleciałby z lokalu za wchodzenie do damskiej toalety, bo tam się wiesza takie kartki xD
  • Odpowiedz
  • 136
@DOgi Taką kartę można powiesić nawet w męskiej, ale że ta konkretna jest napisana do kobiet, to pół wykopu się zesrało. Sami poszkodowani na tym wykopie.
  • Odpowiedz