Wpis z mikrobloga

Po wypowiedzi Szczęsnego z ostatniej konferencji wnioskuję, że cała ta ekipa imprezowa Grosickiego, będącego w stałej relacji z Hajto i Peszko, wcale nie budowała dobrej atmosfery na kadrze. Pewnie tworzyli sobie swoje koło wzajemnej, alkoholowej adoracji i bajlando ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#reprezentacja #euro2020 #mecz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bajbuss: Było pytanie o zgrupowanie, jak mu się podoba, jak ocenia. Powiedział, że jest to chyba najlepsze zgrupowanie jakie pamięta, że jest świetna atmosfera, także dzięki obecności rodzin na jego początku i że dobrze się trenuje, kiedy ma się poczucie, że robi się to z przyjaciółmi z drużyny, a nie tylko kolegami.
  • Odpowiedz
@RNK_ thx, coś mi się z tego przewinęło chyba w necie ale tego z przyjaciółmi i kolegami nie widziałem. No oby to przyniosło efekt, dzięki.
  • Odpowiedz
@RNK_: Generacja się zmieniła, Klichom, Bednarkom, Moderom, Jóźwiakom taki prostacki humor pewnie nie imponuje. W takiej grupie zawsze znajdzie się człowiek, który atmosferę weźmie na siebie i będzie się dobrze czuł jako taka dusza towarzystwa.
  • Odpowiedz
że cała ta ekipa imprezowa Grosickiego, będącego w stałej relacji z Hajto i Peszko, wcale nie budowała dobrej atmosfery na kadrze


@RNK_: oni budodwali kanal przerzutowy do fajek dla Tomasza :D
  • Odpowiedz
także dzięki obecności rodzin na jego początku i że dobrze się trenuje


@RNK_: Co ciekawe Boniek nom stop o to marudzi, że mu się to nie podoba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 491
@RNK_: no raczej, wyobraź sobie że zjeżdżasz na kadrę z 1 klubu w serie A z innymi kolegami grającymi we Włoszech, spotykasz się z ziomkami grającymi w premier league i oczywiście z gigachadem Lewym królem bundesligi, a tu k---a ekipa januszy na poziomie polskiej ekstraklasy wali wodę z gwinta bo "że mno się nie napijesz" i taki debil Grosicki imprezę rozkręca. Aż ciarki z żenady przechodzą xD
  • Odpowiedz
@RNK_: Grosicki, Peszko, Jędrzejczyk nie jadą na turniej. Wszyscy poważni zawodnicy mówią, że to najlepsze przygotowania, najlepsza atmosfera i najciężej trenują.

Przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mave: oj tam, ja tam z kolei Szczęsnego nie trawie. Mogą być różne grupki w kadrze i lewy to raczej właśnie do tej grosikowej należał. Wiadomo, nie chlał ale raczej się kumplowali. Poza tym grosik też trochę ma poziomie premier league z drużyną był, pograć nie pograł :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 111
@reaktor_bez_bolca: Peszkina zna od bardzo dawna kiedy obaj dopiero zaczynali to ma do niego sentyment. Jakby poznał go rok temu n--------o na zgrupowaniu to by mi je mógł wytrzymać z nim sekundy. Każdy ma chyba przyjaciela/znajomego który teoretycznie jest całkowicie inny od nas ale przez sentyment jest się z nim w dobrym kontakcie. Gdy nie lewy to Peszko dawni tu wyleciał z kadry
  • Odpowiedz