Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam 31 lat i problemy z libido, seksem, sam nie wiem. Do tej pory w związkach, nawet kilkuletnich w których naprawdę kochałem swoje partnerki nie mogłem dochowac wierności. Seks był dla mnie jak sport i nie miałem wyrzutów sumienia. Kierowałem się argumentem ze mężczyźni przez ewolucję nie są zdolni do monogamii. Obecnie jestem świeżo po ślubie, mam cudownego różowego i dzięki niej chce skończyć ze starymi nawykami i nie zdradzać. Tylko teraz pojawia się pytanie, dlaczego w każdym zwiazku, nie ważne z jak seksowna dziewczyną, mam niskie libido I uprawiam seks raz na dwa tygodnie z partnerką, nawet jeszcze na początku związków, a z drugiej strony pomimo braku chęci w domu to strasznie mnie ciągnie nawet teraz żeby znowu skoczyć w bok, wystarczy zdjęcie na NSFW i już pojawia się chęć. Sam też regularnie zbijam sobie ciśnienie zamiast normalnie z żoną uprawiać seks. Widzę jak ona ma ochotę i jest seksowna a jakoś mi się nie chce. Z jednej strony mam małe libido a wiem że żona by chciała częściej uprawiać seks, a z drugiej strony ciągle mnie nosi żeby polecieć z inną. Proszę o podarowanie mi komentarzy oceniających, bo ten post właśnie jest po to, że chce to zmienić i nie wiem co jest tego przyczyną...

#seks #libido #zwiazki #zdrada #wiernosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bdd5abf770ef000bed5364
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6