Wpis z mikrobloga

Chciałbym Was poinformować, że moja gra będzie brała udział w steamowym festiwalu gier nadchodzących w dniach 16-22 czerwca gdzie zostanie opublikowanych setki dem w tym demo mojej gry Countdown Final Zone. Zapraszam w tych dniach do pogrania na udostępnionej mapie. Będzie sporo osób grało więc serwery nie będą świecić pustkami. Przeprowadzę wtedy test obciążeniowy serwera i zbiorę anonimowe dane na temat intensywności z jaką będzie pracował serwer. Danymi statystycznymi podzielę się tu na wykopie po festiwalu, może komuś kto robi grę się to przyda. Mam do Was tylko pytanie czy jak wywołam tu na wykopie wszystkie osoby co były zainteresowane moją grą to dostanę bana czy jednak można tutaj wołać sporą listę osób na mikroblogu?

https://store.steampowered.com/app/1552160/Countdown_Final_Zone/
#countdownfinalzone #gamedev #unity3d
dzikidziki - Chciałbym Was poinformować, że moja gra będzie brała udział w steamowym ...

źródło: comment_1623064312QQngMdMDcaADwmucq4OwWh.jpg

Pobierz
  • 71
@phomerus: Oczywiście, że się dało, ale uwierz mi ile byś nie siedział w browarem w ręku to tytuł nidgy nie będzie perfekcyjny bo się komuś nie podoba. No bo co to za tytuł Fortnite? Ohyda :D Bardziej chodzi o to, że tytuł ma być unikatowy jak wpisujesz w przeglądarkę, żeby tylko i wyłącznie prowadził do właściwych linków. Póki co widzę, że przeglądarki go lubią, tak mi się wydaje :)