Wpis z mikrobloga

@sylwester666: ćwiczenia oddechowe, mindfulness, lekami z mojego doświadczenia wynika że tylko takimi od których się uzależniasz i po kilku miesiącach musisz brać wiadrami więc w sumie nie ma sensu
@srogi_grzyb XD ta, wpycham mu to do ryja normalnie
mówię co na mnie podziałało, a to że nadużywanie tych substancji nie jest w porządku chyba powszechnie wiadomo..
psychodeliki to cope dla ludzi, którzy nie mają poważnych problemów
@sylwester666:
z własnego doświadczenia podzielę się swoim zdaniem bo przez własną głupotę walczę z nerwicą lekową od 3 lat..

nie tykaj żadnego gówna od siebie moge polecić PARZONY DZIURAWIEC ZWYCZAJNY lub kup w tabletkach lek VALUSED wydawany bez recepty (mi również w stanach wysokiego napięcia nerwowego pomagał )
a i nie łącz jednego i drugiego bo cie zmuli (mowię z własnego doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°))
oczywiście
Żaden alkohol, to tylko zwiększy objawy na kacu który będzie potężny, a strach nasili zatrucia, nie wspominając o przerwaniu leczenia. Fluwoksamina + Pregabalina mogę polecić. Jakieś herbatki, czekolada, zdrowie odżywianie - warzywa, umiarkowanie w jedzeniu. W ciągu dnia zajęcie sprawiające przyjemność, do snu łagodna muzyka
@Kostikov: wyleczylem to może za dużo powiedziane bo dalej ciągle jadę na SSRI, ale już nie potrzebuje pregaby i już nie mam ataków paniki tak często jak kiedyś i całkowicie wyeliminowałem uporczywe myśli. Także dla mnie zadziałało. Nawet jak będę brał SSRI do końca życia to dla mnie to mała cena za w miarę normalny łeb.