Wpis z mikrobloga

Mirki, mam mały problem. Z przedniej osi z lewej strony raz na jakiś czas dochodzi piszczenie - jak powoli ruszam, jak podjeżdżam w korku, jak delikatnie skręcę w prawo i występuje on tak do 30 km/h. Oczywiście nie występuje cały czas, żeby nie było tak łatwo. Z rana jest cisza, później jak chwilę pojeżdżę po mieście to zaczyna piszczeć. Wstawiałem z tym do mechanika, ale oczywiście wtedy nie piszczało. Klocki wymienione, tarcze jeszcze są ok. Wymieniłem prowadnice zacisku, jakieś pomysły, domysły? Na trasie jest spokój, wkurza tylko to piszczenie na mieście. Pacjent Hyundai Tucson I #mechanika #motoryzacja #auto #naprawa #mechanikasamochodowa
  • 6
@SzubiDubiDu może faktycznie wina klocka. Mirki powiedzcie mi jeszcze jedno, jak sobie poradzić z luźnym klockiem? Aktualnie mam "blaszki" na jarzmie i w nie są wsadzone same klocki - bez żadnych blaszek, niby tak ma być. Na klocki żadne blaszki nie idą? Przeszukałem neta i za cholerę ich nie mogę znaleźć, chyba, że nazywają się one jakoś mądrze :) Dzięki wszystkim za pomoc!