Wpis z mikrobloga

Allinity odchodzi z Twitcha. Inne streamerki idą jej śladem.
28 maja podczas jednego z wywiadów dla streamera na Twitchu, Allinity ogłosiła prawdopodobnie zakończenie kariery w "gamingu" i przerzucenie się na branże e-p---o.

Jednymi z jej słów były

Nie mogę ci powiedzieć ile zarabiam dokładnie. Ale powiem ci tyle. W 2 miesiące zarobiłam więcej na OnlyFans niż jakbym miała przez dekadę prowadzić Twitcha.


Coraz więcej "streamerek" ogłasza podobne decyzję
Amourath po zmianie regulaminu na Twitchu ogłosiła że oficjalnie przerzuca się na ModelHuba i Onlyfans

W ich ślady zaczynają podążać inne laski.
Imagine klepać grube miliony ze spermiarzy tylko za samo istnienie
A dodam że rynek będzie rósł bo inceli przybywa a wymagania kobiet rosną z roku na rok

Do 2024 szacuje się że branża E-prostytucji osiągnie wartość 30 miliardów dolarów

#blackpill #s----------e #przegryw #onlyfans #allinity
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackPillowaPrawda:
Będzie rosła aż do czasu opracowania sztucznej inteligencji która zastąpi te kobiety. Biorąc pod uwagę niezwykle ubogi wachlarz ich zachowań przed kamera xD, wydaje się ze nie jest to zbyt odległa kwestia.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick:
To jest coś czego nie potrafię zrozumiec - dlaczego ci faceci w ogole za to płaca ¯_(ツ)_/¯ . Jakieś grosze jeszcze bym zrozumiał, dać kilka złotych menelowi to nie grzech, ale kilka stow xD. Może gdyby mi wycięli cały mózg, bo nawet pół by mi wystarczyło żeby dojść do wniosku ze to zły pomysł.
  • Odpowiedz
Allinity odchodzi z Twitcha. Inne streamerki idą jej śladem.


@BlackPillowaPrawda: straty wyceniono na 0,00 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak szczerze? I bardzo dobrze, że odchodzą. Ich content był mega słaby, a tak będą mogły machać dupskiem do kamery na serwisach do tego stworzonych. I tu wychodzi ich prawdziwa natura i to, po co były na tym Twitchu - jak widać droga niedaleka - od
  • Odpowiedz
@BlackPillowaPrawda: No i dobra decyzja, skoro Twitch nie stwarza dogodnych warunków do działania to przeniosły się tam gdzie jest lepiej. Co w tym złego, że zarabiają kasę pokazując się nago? Nikt ich do tego przecież nie zmusza.
  • Odpowiedz
@Flypho: To chyba chodzi o to, że te przegrywy mają chwilowe uczucie obcowania z kobietą. Przeleją jej kilka dolarów ona zwróci się do niego po imieniu i są szczęśliwi. Tak strzelam bo naprawdę to nie wiem co kieruje tymi ludźmi. Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć popularność tradycyjnej prostytucji ale te e-k---y to jest zagadka.
  • Odpowiedz
@kam966: Bo te przegrywy, z których wszyscy się śmieją są naprawdę samotni, te 5s atencji od ładnej loszki to dla nich więcej niż otrzymali przez całe życie, potem to ich uzależnia i wywalają cały hajs na jakąś e-girl.
  • Odpowiedz