Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wytłumaczcie, producenci chwalą się, że gra ma 50 milionów kont, a prawie cały czas gram sam... Nie ma żadnych drużyn, raz na ruski rok uda się z kimś zagrać. Teraz gram na XSX, ale rok temu na PC było dosłownie to samo ? Jak to możliwe ?
#warframe
  • 21
@castillo20: Jak gra ma sprzedane 10 milionów kopii na ten dzień, to nie oznacza, że obecnie gra w nią 10 milionów osób. Przykład, FFXIV niedawno się chwaliło, że mieli 22 miliony kont. To nie oznacza, że tyle osób kiedykolwiek jednocześnie grało. Tylko, że tyle osób od początku istnienia sprawdziło grę. A to czy grali 5000 godzin czy 5 minut to już kwestia drugorzędna.

A jak gra jest darmowa to jedynym czynnikiem
Jak to możliwe ?


@castillo20:
Niewlasciwy region, niewlasciwe godziny grania, grasz misje ktorych nikt nie gra.
Ilekroc zapomne ustawic solo to mi jakichs randomów dołącza. Nawet o 6 rano.
PS: Jak grasz po polsku to na regionie i innych chatach masz tylko graczy ktorzy graja po polsku.
@Savire510:
Limit pingu ma gówno do MM. Limit pingu ci tylko mówi o wysokim pingu jak bezpośrednio do kogos dołączasz.
MM jest tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Savire510: @Jurix: oczywiste jest że nie będę miał tyle co ktoś kto gra codziennie od kilku lat. Ale sądzę że 40h to nie jest mało i pozwala dość dobrze ocenić czy gra mu się podoba czy nie i czy warto na nią zmarnować 4000h xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Savire510:

Widziałem że zaraz będziecie mu tu gadać że po 1000h odblokujesz jakieś coś tam i będzie fajnie. Po prostu po tych 40h nie widziałem żadnych zmian w rozgrywce, nie zdobyłem niczego konkretnego, nie czułem że stałem się silniejszy. Gra wygadała identycznie jak na początku, nie czułem żadnego progresu. 40h to nie jest mało, to daje już naprawdę konkrety poglada na to czym gra jest.

Na poparcie wystarczy że wejdę na
@brass co do limitu pingu to jestem prawie pewien ze to ma wpływ na mm, tylko funkcjonuje to raczej bardziej na podstawie sugestii niż zasady. Mi się wydaje po prostu ze limit pingu sprawdza jaki jest ping raz a potem to juz nie jest ich sprawa co sie dzieje z grą. Ping ma to do siebie ze skacze jak jest niestabilny. Jak sprawdza hosta to jest ping ponizej 200, a jak wchodzisz
@Pathlogan:

Ale czemu zachowujesz się jak rozwydrzone dziecko? Jak chcesz podyskutować z większą grupą ludzi to zapraszam:

https://www.reddit.com/r/Warframe/new/

Jeśli gra Ci się nie podoba, to #!$%@? nie graj. Grałem w CS'a, Lol'a, WoT'a, Overwatch'a i też ,,mapy takie jakieś takie same a postacie w sumie też, no może czołgi trochę większe".

Nie wiem - spadłeś z księżyca? Kilka dni temu odkryłeś coś takiego jak gry komputerowe?

To powiedz nam - w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: a kto tu się zachowuje jak rozwydrzone dziecko i #!$%@?? xD

Wyraziłem opinie że gra nie jest dla mnie bo taki był temat wątku, o to zahaczał. A ty się zesrałeś bo ktoś zaatakował twój Warframeowy statek xD
@Pathlogan:

To był mój pierwszy wpis - odnosił się do Twoich ,,cudownych" argumentów. Zacząłeś od pierda:

bo ta gra jest nudna i pusta


A potem próbowałeś go uargumentować:

Gra wygadała identycznie jak na początku, nie czułem żadnego progresu

Na poparcie wystarczy że wejdę na twitcha i zobaczę ludzi którzy grają, wygląda to wszystko tak samo, te same korytarze, te same misje. Tylko falbanek więcej na postaci xD


Coś takiego można napisać