Wpis z mikrobloga

@takelbery: boomerskie #!$%@?. Teraz słuchasz tylko najlepszej muzyki z lat 90 i pomijasz wszystko co było gorsze, w radiach też tego nikt nie gra. Do tego dochodzi pewnie efekt nostalgii, to normalne że wspominasz tą muzykę idealizując ja bardzo mocno.
Do tego teraz próg wejścia w robienie muzyki jest zdecydowanie niższy, więc ogólnie poziom może i jest niższy, ale imo to dobrze, bo każdy może się tym bawić
@Banacek: widzisz - gówno z lat 90 zostało zwyczajnie zapomniane XD Więc trudno mi jakieś gnioty wygrzebywać, podałem pierwszy lepszy przykład. Powiedz jakie to cuda tworzyli w latach 90, z chęcią się dowiem, którzy artyści byli na takim poziomie, że nie dorównują im ci, którzy tworzą obecnie.

Jasne, że teraz jest nawet jeszcze większy wybór świetnej muzyki, ale wydaje mi się, że nie ma żadnych przełomów i wszyscy obracają się w
@WrzeCiOna: to nic dziwnego, AC zapewnia komfort psychiczny starym dziadom, którzy boją się nowego ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja nie twierdzę, że nowa muzyka jest bez wad, ale ten wątek się przewija na wykopie regularnie, jakie to kwiii, kiedyś to było.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@takelbery: przerzucilem sie od paru lat na stacje radiową z hitami lat 70,80,90,00

Fajna różnorodność, jakos przyjemniej sie slucha. Nie ma #!$%@? pod ten sam bit, na to samo kopyto, tekst to cos wiecej niz 3 zdania.


@BillyGugu: polecam internetowo radio z Menchesteru LOVE 80's
Bardzo fajna jakość dźwięku i kontentu