Wpis z mikrobloga

@jarema87: Tak, racja filmy też dużo lepsze były. Nie wiem pewnie wynikało to z tego że kiedyś żeby się przebić trzeba było naprawdę coś reprezentować a dzisiaj wystarczy szum i odsłony na YT.

Przykład z polskiego podwórka:

https://www.youtube.com/watch?v=seNmmkB3PYI

Ten utwór znałem tylko z radia :D dzisiaj pierwszy raz zobaczyłem teledysk :D Ale sam utwór o świcie w niedziele w taką pogodę to petarda.
@BillyGugu: Po zniszczeniu Trójki nie mogłem znaleźć żadnego innego radia bez tych idiotycznych speakerów i ich żałosnych żarcików - jak ktoś słucha RMF z własnej woli to serio współczuję rodzinie. W każdym razie kiedys przełączyłem na radio Puls - lata 80/90 i tak zostało. Nie jest to trójka ale osoby prowadzące audycje są dość kulturalne, czasami trafi się coś ciekawego, a muzyka przyjemna i zróżnicowana
W kinach same remastery itp, nie ma praie nic nowego dobrego


@Czupaczupz: remastery i remaki są w kinie od lat 50-60 XX wieku. Za każdym razem, gdy był skok technologiczny + nowe pokolenie widzów odgrzewało się kotleta. Takie "A star is born" miało już trzy remaki.

Generalnie filmów w porównaniu do muzyki czy książek nie produkuje się w takich ilościach, ale jest mnóstwo dobrego kina XD Podaj przykłady twoich ulubionych filmów
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@geuze: zdania sa podzielone
W kinach non stop sa te same kotlety. Nie mowie, ze kiedys nie bylo, ale terax na potege, bo nie wiedza chyba co maja grac... Moze to juz takie boomerskie #!$%@?, ale szukajac filmu to wiem, aby nie wybierac z tego roku i poprzedniego, bo bedzie gowno. Juz nawet pare lat nie temu bylo coraz cos fajnegi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Czupaczupz: jeżeli nie widziałeś żadnego dobrego filmu wyprodukowanego przez ostatnie 2-3 lata to tylko Twoja wina xD Nawet z oskarowych jest sporo perełek chociażby takie The Father, Cherry, Bad Education, Nomadland, mnóstwo kina hiszpańskiego xD Niestety nie zapisuję co oglądam, ale w zasadzie w każdym gatunku jest coś ciekawego...