Wpis z mikrobloga

@Dr_Melfi: znajomy ma 2.0 tdi 184hp, naprawde bardzo fajne auto. Wizualnie bardzo mi sie podoba zarowno srodek jak i na zewnatrz. Jak to w samochodach grupy VAG wszystko w srodku jest bardzo ergonomiczne i wszystko ma swoje miejsce, a seat dolozyl jeszcze do tego jako tako swoj desing i jest naprawde miód. #!$%@? az milo po mapie na 230hp i 470NM. Jedyny problem jaki miał to nieszczelny intercooler, przez co uciekał
@bruhh: No właśnie też myslałem nad 2.0 tdi i robić chipa i oczywiście skrzynia DSG, nie chce mi się już też wajhować no i kobitka będzie też jeździć. Strasznie mnie ciekawi benzynowa jednostka, wszedzie piękne opinie.

A jeśli chodzi o wygląd samochodu to w tej cenie, rocznik uważam że jest piękny. Wcześniej szukałem A3/A5 gdzie roczniki dużo starsze ewentualnie ceny kosmiczne.
@komoornik: U mnie to akurat jest różnie, miesiąc użytkuje samochód tylko moja kobieta, robi trasy co 2 weekend około 200km, a tak to w tygodniu przemieszcza się jedynie po mieście jakieś sklepy itd. Ogólnie lepiej benzynka w taki wypadku, ale jak ja wracam do Polski na 2/4 tygodnie to robię tygodniowo 600km.