Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 213
Czarnogóra dołącza do krajów z rigczem i nie będzie wymagała żodnych durnych formalności na wjeździe. A więc bez testów, bez kwarantanny i bez patologicznych paszportów szczepionkowych. Decyzja wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym (w praktyce od wczoraj). Oby więcej krajów poszło w ich ślady.

Pozostałe kraje z rigczem w Europie:

Albania, Macedonia, Rumunia.
#koronawirus #podroze #podrozujzwykopem
  • 32
@asus1234: Od 5.6 dozwolony jest wjazd do Słowenii bez kwarantanny i obowiązku przedłożenia negatywnego wyniku testów dla mieszkańców wszystkich województw Polski, za wyjątkiem opolskiego i wielkopolskiego. Ciekawe jak to sprawdzą, w nowych dowodach nawet adresu nie ma xd
@Krupier Czarnogóra to moje najgorsze wakacje w życiu. Kelnerzy, obsługa gdziekolwiek jakie tam spotkałem to typowe Jugole - dumni nie wiadomo z czego, opryskliwi, próbujący zrobić w #!$%@? na każdym kroku. Chorwacja zupełnie inna historia.
a jak mówiłem w pracy, że Grecje, Hiszpanie i inne będą się jeszcze prosić żeby do nich przyjechać bo znajdą się kraje, które nie będą wymagały żadnych paszportów covidowych to się ze mnie śmiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WybuchowyCzajnik: I dobrze robili i robią xD Jeśli ktoś myśli, że jakieś Albanie czy inne biedakraje, przyciągną 9999999 turystów i "ukradną" ich molochom turystycznym to chyba interesuje się rynkiem
@Krupier: te paszporty to była ściema, aby nastraszyć ludzi. Jak już epidemia wygasła i dużo ludzi się zaszczepiło to wszyscy zapominają o tzw. paszportach szczepionkowych. Tam gdzie będą nikt tego nie będzie sprawdzał.