Wpis z mikrobloga

@Arti889: No ale w sumie w czym tu jest problem? Jedni wolą 50 kilogrmowe, drobne dziewczyny, a dla innych idealne będą dziewczyny z przedziału 60-70kg (odnoszę się do zdjęcia w poście, nie chce mi się sprawdzać ig). Jedne kobiety wolą wyższych mężczyzn, żeby czuć się bezpiecznie, a inne mają w to #!$%@?.

Btw, z takich śmieszniejszych smaczków, jak laska was skreśli z powodu czegoś na co nie macie wpływu czyt. wzrost,
Jedni wolą 50 kilogrmowe, drobne dziewczyny, a dla innych idealne będą dziewczyny z przedziału 60-70kg (odnoszę się do zdjęcia w poście, nie chce mi się sprawdzać ig)


@bezbekpol: koleś wygląda na 65-70kg więc ona pewnie ma koło 80-85
Chociaż szczerze mówiąc, jak chodziłem jeszcze do liceum, czyli już ponad 10 lat temu to może była jedna osoba z podobna lub większą nadwagą. Wtedy mówiło się jednak na osoby z taką nadwagą "grube". Dzisiaj gdy większośc kobiet i mężyczyzn ma nadwagę a bardzo wielu nawet otyłośc, rzeczywiście wygląda "normalnie" lub "przeciętnie".


@Syn_Tracza: tak bardzo to
Mi się bardzo podoba figura dziewczyny ze zdjęcia, ale twierdzenie, że nie jest gruba jest zwyczajnym zakłamywaniem rzeczywistości i uginaniem się pod nowymi, niezdrowymi standardami.