Wpis z mikrobloga

Bółdupiarze programiści 15k pięknie pokazują że polski system podatkowy jest degresywny i najwięcej podatków procentowo płacą ci mniej zarabiający
https://www.wykop.pl/wpis/58041801/wrzucam-zestawienie-opodatkowania-programistow-na-/
I te opisy

Niniejsza seria wpisów tworzona jest z myślą o ludziach pracowitych i zaradnych, mających dosyć rządów zmanipulowanej biedoty i nizin społecznych. W związku z powyższym, złote myśli pisowców, tęczowców i innych pasożytów łasych na cudze pieniądze są tu wyjątkowo niemile widziane.....


W skrócie będziemy tutaj walić konia do głównie biedniejszych krajów bo mają niższe podatki i użalać się jak to nas nie okradają wrzucając wykres który pokazuje że zarabiając mniej płacisz więcej podatków xD I nie daj boże nas ktoś zaora więc profilaktycznie na czarną będziemy wrzucać i usuwać komenty xD I te komenty przygłupów xD

nie potrzebnie się starasz. Porozmawiaj z jakimś wykopowym pisowcem. To jest sekta. dla nich jak zarabiasz 5k to jesteś burzujem, gardzisz zwykłymi ludźmi a poza tym to jest 500+ i 13. To są zwierzęta.....


No i dlatego komentuje pod wpisem z wykresem który zaczyna się od 10k miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pięknie pokazuje że nasz system podatkowy nie jest progresywny a degresywny. Kolejny argument za nowy ładem - dzięki......
#niedajsieokradac #programista15k #programista30k #podatki #emigracja #nowylad #polskilad #bekazprogramistow
Pobierz
źródło: comment_1622815723UILEzsmDPtOCgnVY1VoqoA.jpg
  • 146
Byłem, też mogę powiedzieć pojedź sobie na podlasie i wyjdzie że polska biedniejsza od rumunii.

W Polsce też pkb ciągnie wawa i trochę kilka większych miast.


@geronimo80: Warszawa nic nie ciągnie tylko agreguje to co jest tworzone w innych rejonach. Tylko aby to wiedzieć trzeba ogarynać trochę więcej niż chłopskorozumizm gospodarczy. Firma produkuje na Podlasiu, Kujawach, Pomorzu a w Warszawie ma główną siedzibę przez co tam płaci większość podatków.

tylko to
Warszawa nic nie ciągnie tylko agreguje to co jest tworzone w innych rejonach. Tylko aby to wiedzieć trzeba ogarynać trochę więcej niż chłopskorozumizm gospodarczy.


@ediz4: to jest właśnie przykład chłopsko pańszczyźnianego rozumu,
no tylko to tak nie działa. Jeżeli główna siedziba jest różna od zakładu produkcyjnego, to zakład produkcyjny staje się oddziałem i rozlicza się w US zgodnie z lokalną przynależnością - czyli na podlasiu.

Po prostu jesteś chciwy i nie
to jest właśnie przykład chłopsko pańszczyźnianego rozumu,

no tylko to tak nie działa. Jeżeli główna siedziba jest różna od zakładu produkcyjnego, to zakład produkcyjny staje się oddziałem i rozlicza się w US zgodnie z lokalną przynależnością - czyli na podlasiu.


@geronimo80: Chcesz powiedzieć że politycy PO kłamią twierdząc że Lotos po przejęciu przez Orlen nie będzie płacił podatków w Gdańsku i jest to niemożliwe? Nowości Panie.

Ja jestem chciwy niby? Co
Chcesz powiedzieć że politycy PO kłamią twierdząc że Lotos po przejęciu przez Orlen nie będzie płacił podatków w Gdańsku i jest to niemożliwe? Nowości Panie.


@ediz4: zainteresuj się niuansami prawa podatkowego, darmowego wykładu nie będę ci robił, ani też nie mam zamiaru analizować sytuacji prawnej lotosu i orlenu.


A ja jestem Sebastian Kulczyk i co roku wpłacać 10 razy tyle co Ty. I co teraz?


@ediz4: wstawaj zesrałeś się.

Nie
zainteresuj się niuansami prawa podatkowego, darmowego wykładu nie będę ci robił, ani też nie mam zamiaru analizować sytuacji prawnej lotosu i orlenu.


@geronimo80: No nie masz bo wyżej pierdzielisz bzdury i nawet się nie potrafisz do tego przyznać. EOT z mojej strony.