Wpis z mikrobloga

@Asarhaddon:

obczajcie tego gościa, znam go osobiście i wydaje mi się, że raczej jest naturalsem. Ćwiczy już od wielu lat, jest trenerem personalnym a siłownia i dieta to nie tylko jego żywioły ale i całe życie. Mimo wszystko nie ma startu do gościa ze zdjęcia opa, ani do żadnego innego koksa (tu na początku wycinki).


Wielu ludzi na koksie i bez koksu nie ma startu do tych, którzy mają geny do
Wielu ludzi na koksie i bez koksu nie ma startu do tych, którzy mają geny do sylwetki. Bywa.


@GhostTrick: Potrzebujemy jakichś badań, które będą analizować nie tylko wyniki ale wizualne walory sylwetki. Jeśli takie powstaną to nareszcie będziemy mogli porównywać naturali do sterydziarzy. Broscience jest bezwartościowa.

no i cyk na 1000 zdjęć jedno dobre


@grzsci: Dlatego nie mam instagrama ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam ten styl
pomyślcie sobie jakby wyglądał, gdyby zaczął brać sterydy z taka genetyką. Byłby znany na cały świat, na szczeście dla niego ważniejsze są zasady i wierność naturalnosci. Szanuje opór


@In_thrust_we_trust: ty, zdaje sobie sprawę że to sarkazm, ale wiesz że to, że ktoś istotnie miałby np. zajebisty gen do budowy mięśni nie oznacza, że gdy wejdzie na cykl to urośnie równie zajebiście? może być gościu ze słabym genem ale będzie zajebiście reagował
@GoldenJanusz: Weź pod uwagę, że:
1. już jeden z członków jego ekipy przyznał, że jadą na koksie
2. to oczywiste, że jadą na koksie
3. zdjęcie ma światło kontrowe, które świetnie podkreśla atuty sylwetki
@GoldenJanusz: zadzwonił kiedyś do mnie taki mistrzunio że ma nogę niewładną, pogotowie chciał wezwać, pytam co się stało się a ten że teścia źle wbił, sprawdzam profil typa w twarzoksiążce a tam opis cud miód natural trener personalny xD