Wpis z mikrobloga

Dostalem informacje, że punkt szczepień zmienił mi termin podania drugiej dawki. Nie moge sie do nich dodzwonic, zeby ja zmienić.

Co sie stanie jesli nie przyjdę na umówiony termin? Chciałbym zmienić termin an ten oryginalny a najlepiej zmienić miejsce szczepienia

#szczepienia #covid19
  • 8
@cwlmod: a przez internet?


@timeofthe: takie rzeczy od 1 lipca

Co sie stanie jesli nie przyjdę na umówiony termin? Chciałbym zmienić termin an ten oryginalny a najlepiej zmienić miejsce szczepienia


@cwlmod: miejsca nie zmienisz chyba, że punkt zaprzestanie działalności
reszta bezpośrednio w punkcie (jak nie odbierają to czeka Cię wycieczka, ale pamiętaj że nie muszą się zgodzić)
@megawatt: Słuchałem muzyczki przez łącznie 45 minut i juz mi sie nie chce. Dlatego chce sie dowiedzieć czy jak nie przyjdę to moge od razu zrobic rezerwacje na termin blisko domu.
Dlatego chce sie dowiedzieć czy jak nie przyjdę to moge od razu zrobic rezerwacje na termin blisko domu.


@cwlmod: nie, możesz iść w innym terminie do tego samego punktu - tylko powinieneś się umówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to dezorganizuje pracę punktu (niekoniecznie będą mieć szczepionkę dla Ciebie). Ten sam problem jest jak ktoś zachoruje w okolicy 2. dawki albo na koronę po 1. dawce (wtedy