Wpis z mikrobloga

Zdjęcie, do którego szury od kilku dni walą konia (no bo kto tutaj jest foliarzem hehe) przedstawia opiekunów z hospicjum dla dzieci wraz z ich podopiecznymi chorymi na raka, którzy mogą umrzeć nawet z powodu przeziębienia, stąd te nadzwyczajne środki bezpieczeństwa.

#koronawirus #bekazfoliarzy #bekazpodludzi
Pobierz N.....s - Zdjęcie, do którego szury od kilku dni walą konia (no bo kto tutaj jest fol...
źródło: comment_16227119111mm9sPAtBpvzsn70uDpGLb.jpg
  • 24
Teraz sprytny i przeprasza, bo się wydało i głupio tak trochę - w praktyce każdy z ułamkiem mózgu był w stanie wpaść na to, że dla jak ubrani tak nie chodzą, tylko ktoś z nich/rodziny jest ciężko chory i muszą jak najbardziej się da minimalizować ryzyko zakażenia. Jasne, lepiej, że przeprasza, ale wcześniejszej bezmyślności, głupoty i złośliwości to nie wybacza. „Wyjątkowo uczulony na tragedię dzieci” - widać.
podopiecznymi chorymi na raka, którzy mogą umrzeć nawet z powodu przeziębienia,


@Nihas: O których bezpieczeństwo społeczenstwo zaczęło dawać #!$%@? dopiero troche ponad rok temu i zapomni w max 2 lata od zakonczenia pandemii
iekawe czy przed covidowymcyrkiem, również tak chodzili ubrani XD


@wojna: w 2018 gdy moje dziecko walczyło z białaczką i akurat była epidemia grypy to unikaliśmy skupisk ludzi, do szpitala jeździliśmy szpitalnym transportem albo samochodemj i ogólnie robiliśmy to wszystko co każdy normalny człowiek robi w obliczu zagrożenia: minimalizowaliśmy ryzyko. Z drugiej strony, ja nadal musiałem chodzić do pracy i tutaj dzisiejszcze czołowi covidianie zakładowi przychodzili chorzy do roboty, bo dedlajny goniły,