Wpis z mikrobloga

@gaceksteam: nigdy nie pomyślałem, że będę bronił julki bo to taka sama patologia dla lewicy jak polscy narodowcy onrowcy dla prawicy, ale stary xD określenie "tbh" jak już ktoś napisał pochodzi z początków internetu, jeszcze z takich tradycyjnych forów tekstowych, a "rel" to też jeśli poruszasz się normalnie po internecie to powinieneś słyszeć

wygląda na to, że się starzejesz :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ananasowy: nie chodzi raczej o samo używanie, a nadużywanie. Ja na pewno się starzeje i jak widzę w poście mniej więcej po polsku "literally" to już wiem że to juleczka wyrzuca z siebie kolejna mądrość :D
@jasha: z literally się nie spotkałem w polskim tekście, ale piszą "literalnie" i w sumie nie widzę nic w tym złego. niektórzy #!$%@?ą, że to anglicyzm, a to nieprawda, słowo "literalnie" było w użytku w polszczyźnie w XVIII wieku, jeśli nie wcześniej i nie ma angielskiego rodowodu. język ewoluuje, pogódźcie się z tym staruchy, sam nie jestem najmłodszy, no ale kto nie idzie z duchem czasu ten się cofa
rel, tbh


@gaceksteam: jeżeli nie rozumiesz tych skrótów to nie julki są #!$%@? tylko ty jesteś boomer i to z gatunku tych prawdziwych, urodzonych w pokoleniu baby boomers - bo na to wygląda skoro nie używałeś komputera i Internetu dorastajac i teraz go dopiero odkrywasz.
@JimNH777: Źle zabrzmiało.. Nie chodzi o sam w sobie skrót tylko emanowanie nim dla poklasku i dla pokazania swojej pseudomądrości. Poza tym jestem w wieku tych wszystkich julek więc do boomera mi daleko
@gaceksteam: ehh jesteś na świetnej drodze do #!$%@? sobie najpiękniejszych lat życia, a później będzie płacz...

Mniejsza, jeśli je sobie #!$%@? to przypomnij sobie, ze był na wykopie taki typ co Cie chciał przed tym uchronić