Wpis z mikrobloga

Pan walący do żwira się zesrał, bo musiał zwolnić.
Lece sobie na #rower z Wrocka w kierunku Środy Śląskiej. Teren zabudowany, stabilne 32km/h, miejsce ze zdjęcia.
Z przeciwka jadą 3 osobówki i 3 tiry. Pierwsza osobówka skręca w swoje lewo, więc czeka aż przejadą 2 auta przede mną, ja oraz 2 auta za mną. Pan szanowny kierowca tira srający do żwira, jadący za skręcającą osobówką, musiał zwolnić i poczekać aż osobówka skręci. Jadę, mijam te auta (i tego tira jadącego z przeciwka), słyszę walenie w klakson, patrzę a tam środkowy palec w moją stronę xD. Bo Pan szanowny kierowca ciągnika, musiał przyhamować aby poczekać żeby osobówka skręciła i to ja byłem powodem irytacji, przeciez osobówka czekała aż ja przejadę :D.
I tak to się jeździ po naszym pięknym kraju. Muszę ogarnąc montowanie kamerki na kiere i bede kolekcjonował filmiki z wyprzedzania na papier, wyprzedzania na pasach i podwójnej ciągłej. Mam sporo wolnego czasu :F.
#bekaztransa #szosa
uysy - Pan walący do żwira się zesrał, bo musiał zwolnić.
Lece sobie na #rower z Wro...

źródło: comment_1622532985nla8zY6olIyZgnUUtpf8xy.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ezdrive: nie, przede mną jechały 2 samochody 40km/h czyli 8km szybciej niż ja. W odległości 15 metrów. Za mną też.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uysy: ogólnie tak auto jak i rower czy motocykl powinien jechac prawa strona swojego pasa. Rowerzyści tak jeżdżą, pedalarze jeżdżą srodkiem
  • Odpowiedz