Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: barany, nic na to nie poradzisz. Ostatnio jakiś inteligent szpagatowy z wykopu, chwalił się że jego gruz e39 jest lepszy od jakiegoś auta 2010+ bo jest szybszy i ma takie same wyposażenie xD

Dla nich jak twoje auto nie ma minimum 200km, to jest gruz i dziadkowóz.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: różnica jest taka jak w mieszkaniach za gotówkę a w kredytach hipotecznych. Jak podupadniesz na zdrowiu to mieszkanie sprzedajesz albo rodzina pomaga płacić ci te 400 zł czynszu. A w hipotekę wjeżdża bank z komornikiem jak dzik w pyry. Stąd mieszkanie na kredyt nie jest "moje" tak samo z leasingiem.


XDDD

wiedza wykopków o kredytach jest odwrotnie proporcjonalna do pewności siebie z jaką głoszą swoje żałosne dyrdymały, uwielbiam to
  • Odpowiedz
3 latka miałem jako drugie auto( zonki )Bardzo pozytywne auto, zero usterek itp. Dosłownie nic, bardzo ciche i fantastyczne hamulce (glownie silnikami ) bez typowej dla suv bezwladnosci , wyciszone i dobre audio, minus to dla lexus i toyota system info, opozniony 10 lat. co do kół to zaleta , wysoka opona , krawezniki nie straszne , ciche i mega komfortowe.
P.s. Mam 4 nowe zimówki michelin pilot do niego , ten
  • Odpowiedz
@Lancernik nowa wersja tez ma taki maly bagaznik? A ogolnie fajne auto, mam w rodzinie i dobrze sie spisuje, 140k km juz przejechane a klocki hamulcowe nadal nie wymagaja wymiany :D
  • Odpowiedz
@monterrey: stelvio jest naprawdę super, trochę głośniejsza. Ale miałem wcześniej giuliette i Giulie wiec jakas zmianę chciałem. Gdyby ten NX był w wyższej cenie pewnie skoczyło by się stelvio :)
  • Odpowiedz
@Lancernik zależy od regionu, np Warszawie strasznie kradną Japończyki. Warto zainstalować Guarda, za co można mieć zniżkę AC. Na Guarda nie działają żadne zagłuszarki
  • Odpowiedz