Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  • 51
  • Odpowiedz
@RicardoMilos nie ma ludzi nie zastąpionych więc nie dodawaj sobie że jesteś jedyny co bez pomocy coś robi. Podejrzewam że twoja praca w januszexie to nie fizyka kwantowa i każdy orangutan może sie tego nauczyć. Powodzenia jednak z wypowiedzeniem.
  • Odpowiedz
  • 1
nie ma ludzi nie zastąpionych więc nie dodawaj sobie że jesteś jedyny co bez pomocy coś robi. Podejrzewam że twoja praca w januszexie to nie fizyka kwantowa i każdy orangutan może sie tego nauczyć. Powodzenia jednak z wypowiedzeniem.


@dexter-morgan XD

Ogarnij się gościu.
  • Odpowiedz
@dexter-morgan Niestety albo stety masz rację. Dużo ludzi dopowiada sobie i utwierdza się w przekonaniu że są nie do zastąpienia.
W przypadku autora wpisu może i Janusz da podwyżkę bardzo dużą, do czasu aż wiedza zostanie przekazana gładko i wtedy rozwiąże umowę z autorem.
  • Odpowiedz