Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  • 51
  • Odpowiedz
@Tarec: ale że co? taka prawda i to nie jest wzięte z dupy tylko z doświadczenia.
Dużo ludzi tak myśli, że są nie do zastąpienia póki się nie zwolnią a przyjdzie nowy co będzie robił to samo.
  • Odpowiedz
@RicardoMilos: Jeśli masz być w januszexie, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. Tu nie ma żartów
  • Odpowiedz
  • 2
ale że co? taka prawda i to nie jest wzięte z dupy tylko z doświadczenia. Dużo ludzi tak myśli, że są nie do zastąpienia póki się nie zwolnią a przyjdzie nowy co będzie robił to samo.


@dexter-morgan XD

Jeszcze raz: ogarnij się, bo jesteś jedynym pelikanem w tym wątku.
  • Odpowiedz
@Sigismund_Dijkstra: Bo każdy rano ma takie myśli że chciałby rzucić obecną niesatysfakcjonującą pracę licząc że w końcu szef go doceni poczuję się w końcu ważny będzie mógł unieść się honorem i z podniesioną głową ruszyć ku nowej lepszej przyszłości i lepszej pracy. Upaja się w myślach tą wizją po czym dojeżdża do pracy myśli że w sumie to lepsze znane bagno niż strach przed nieznanym i człowiek wraca do tego
  • Odpowiedz