Wpis z mikrobloga

Mam takie swoje małe narkotykowe marzenie(ʘʘ)

Chciałbym pójść z kimś kogo lubię i znam, albo lubię i nie znam gdzieś w podróż jakieś, góry, lasy, niziny wyżyny. Chciałbym się tym tak zmęczyć aby czuć się spragnionym, albo być głodnym (nie to jeszcze nie jest ten główny motyw marzenia, ale już zaraz) i wtedy chciałbym kompletnie nieświadomy dostać od swojego towarzysz wodę do picia, albo cukierka z LSD albo innym psychodelikiem ewentualnie MDMA. Chodzi o fakt bycia nieświadomym tego, że dostałbym narkotyk. Dodatkowym plusem byłoby jakby osoba towarzysząca wypierała się tego, że podała mi narkotyk:3

A Wy jakie macie marzenia?

#lsd #psychodeliki
#narkotykizawszespoko
Pobierz Jakis_Leszek - Mam takie swoje małe narkotykowe marzenie(ʘ‿ʘ)

Chciałbym pójść z ki...
źródło: comment_1622489244vmDHmGni8BWGqj410s1Jg0.jpg
  • 12
@Jakis_Leszek: ja rozumiem że to jakieś abstrakcyjne marzenie i że pewnie będą ludzie co powiedzą że chciał „dobrze” dla kolegi ale może się okazać że masz jakiś problem zdrowotny o którym on nie wie, np urodziłeś się z wadą serca i gościu daje ci porządnego koksu i schodzisz na zawał. Albo możesz mieć zaczątki jakiegoś zaburzenia a gościu ci daje psychodelik po którym pogorszy się twój stan na długi czas albo
@dies1rae: chcącemu nie dzieje się krzywda. Czemu bad trip od razu?

@r4do5: czemu?

@FarmaceutaAmator: wiesz podawanie komuś dla jaj, zeby się pośmiać to to #!$%@?. Ale jakby ktoś znał moje marzenie i wiedział, że nic mi się nie stanie. To byłoby to idealne posunięcie. Chciałbym zobaczyć jak umysł reaguje na nieświadome podanie narkotyku. Co innego jeśli znajomy podałby go ze złą intencją wtedy już tak niezbyt fajnie;/
@Jakis_Leszek: Ja bym chciał z kimś kogo lubię albo kimś nowym albo sam wyruszyć w podróż pociągiem tak w nocy i zarzucić kwasa, grzyby bądź inne psajko ale tak pojechać by tak gdy wstaje słońce wysiąść gdzieś nad morzem i pójść na plażę gdy wstaje słońce i z nogami w wodzie tak na końcu tripa oglądać wschodzace słońce to by było mega