Wpis z mikrobloga

Jestem na redukcji już z pół roku i odstawiłam praktycznie mięso. Dzisiaj sobie w sumie zdałam z tego sprawę, że prawie go nie jem, nie odczuwam potrzeby i teraz pytanie. Co powinnam suplementowac i czy mogę to kupić bez recepty czy powinnam odwiedzić lekarza, żeby były to „lepsze jakościowo” suplementy? #redukcja #vege #wegetarianizm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shesellsseashells: no to przynajmniej jestes swiadoma, jezeli nie masz przeciwskazan zdrowotnych to polecam jesc. Jakbys kochala zwierzatka to by byl lepszy powod, do chudniecia slaby. Ale tak jak napisalem zrob sobie badania zeby sprawdzic czego brakuje i wtedy bedziesz wiedziala co suplementowac dokladnie.
  • Odpowiedz
@shesellsseashells: Zrób badania krwi. Jeżeli są jakiekolwiek niedobory to myśl o suplementacji. Jeżeli masz zbilansowaną dietę poza odstawieniem mięsa to prawdopodobnie żadnych suplementów nie potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@shesellsseashells: jakbys ewaluowala diete to kup sobie patelnie dobra z taka powloka ktora bedzie w pewnym stopniu nie przywierajaca. W zaleznosci wtedy jakie mieso lubisz, czy chudsze typu indyk piers czy kurczak tluszczu dajesz minimum. Moze byc nawet taki w sprayu. Do miesa tlustrzego nie musisz dodawac z zewnatrz. Porcja miesa kaloryczna w sobie sama taka nie bedzie. Po prostu daje sie wiecej warzywek.
  • Odpowiedz