Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie #!$%@? jak kobiety wmawiają wszystkim, że one wolą starszych facetów bo "są bardziej dojrzali" i "mężczyźni wolniej dorastają". GÓWNO PRAWDA.

One szukają starszych facetów żeby wskoczyć na gotowe. Po co laska, która ma około 20-25 lat i nie ma NIC ma #!$%@?ć na mieszkanie, samochód i utrzymanie, skoro może sobie znaleźć 10-15 lat starszego faceta który to wszystko już ma i wskoczyć na gotowca? I niestety, większość kobiet w wieku 20-25 lat tak robi. A później dorabianie jakiejś ideologii, że "faceci wolniej dorastają" albo "faceci w tych czasach są niezaradni" i, co gorsza, niektórzy mężczyźni tez powtarzają takie bzdury.

Nie, nie jesteśmy niezaradni. Po prostu nie żenimy się ze starymi babami w celu wskoczenia na gotowe (o ile takie coś w ogóle jest możliwe) i wmawiania sobie i innym że jesteśmy tacy dOjRzALi. Jeśli traktujecie związki tylko jako źródło dochodu, to miejcie odwagę się do tego przyznać, tym bardziej że faceci w wieku 20-25 lat muszą SAMI sobie zarobić na mieszkanie, samochód i utrzymanie i, dodatkowo, zmagają się z dziurą na rynku matrymonialnym bo wszystkie młode laski lecą na dużo starszych (a właściwie to nie lecą na nich, tylko na ich kasę).

It's over for niedojrzalimezczyznicels

#przegryw #blackpill #agepill #p0lka #pieklokobiet #takaprawda
  • 38
  • Odpowiedz
@Candy51: A wy, analogicznie, lecicie na młody cyc a nie to co laska ma w głowie. Niektórzy z Was, rzecz jasna. Analogiczna sytuacja, czy te kobiety zmuszają tych meżczyzn do takich związków?

Ale na wykopie nic się nie zmienia, czepiacie się wyłącznie kobiet.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny:

Najbardziej zaradny jest rzecz jasna oskarek, wiceprezes w firmie ojca.

Ten to dopiero zaradzil....

@Makak87: Zaradniejszy będzie seba który sam naprawia swojego golfa 3 a na etacie u oskarka bardzo się stara i może mu umowe zlecenie przedłużą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Candy51: Ja bym wskoczył na starszą i z chęcią brał gotowe ale to wydaje się żenujące.
A dwa że w drugą stronę to tak nie działa i trudno znaleźć dobry stan modelu w takim wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No co, też byś mógł zostać wiceprezesem w firmie jego ojca, musiałbyś być tylko jego synem, no co nie mogłeś? po prostu za mało się starałeś i za późno wstawałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PogryzionyPrzezPokemony: Tak lewica nabija się z prawaków (tym cytatem z Dominiki Kulczyk). Ale Pokemon.. ty jesteś prawakiem. Zmiana poglądów czy masz jakieś problemy z tożsamością....?
  • Odpowiedz
Tak lewica nabija się z prawaków (tym cytatem z Dominiki Kulczyk). Ale Pokemon.. ty jesteś prawakiem. Zmiana poglądów czy masz jakieś problemy z tożsamością....?


@M_xxx: Akurat lewica w temacie jakiejkolwiek aktywności zawodowej powinna trzymać dupę cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiedziałem nawet że to jakikolwiek cytat a tym bardziej że tego resortowego dziecka ¯\_(ツ)_/¯ Pewnie gdybym wiedział to bym go nie użył.

To taka szydera z
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Nawet spodziewałem się że pewnie nie wiesz. Wyglądasz na takiego co generalnie nie wie.
Ale za to mówi.

A wy, analogicznie, lecicie na młody cyc a nie to co laska ma w głowie


@madeleine1990: Nie analogicznie, bo lecimy na młody cyc a nie na kasę.
Czaisz czy nie?

W przypadku blachar lecących na starszych facetów to one nie lecą ani na młodość faceta ani na to co ma w
  • Odpowiedz
To czemu nie znajdziecie sobie 10-15 lat młodszej dziewczyny?


@Marek1991:
Już sobie znalazłem. Nigdy więcej.

Tu z poprzedniego postu:
Generalnie mircy, jesli slyszycie ze dziewczyne pociagaja starsi o 20 lat faceci, to opcje sa dwie:

goldiggerka - chcesz, to bierz. Z gownopracy szybko zrezygnuje, licz sie z tym ze szybko zlapie Cie na kaszojada. Przerabial moj starszy ziomek.

nieogarniete daddy issues - jeszcze gorzej, zalecam trzymac sie z daleka. To przerabialem
  • Odpowiedz
@Candy51

Wielu taki układ pasuje, ale pomijając to, jest jeszcze jeden aspekt. Niejednokrotnie słyszałem opinie od koleżanek, które były w związku z dużo starszym facetem, że bardzo podobało im się to jak on na nie patrzył. Szczere pożądanie, którego nie widziały u rówieśników.
  • Odpowiedz
@Candy51: 10-15 to juz gruba różnica. I pomijając gold diggerki i kompleks edypa w drugą strone. Przy róznicach mniejszych/ To laski, są głupie i myślą że ich głupie pomysły sa fajne. Jak któraś wymyśli ze chce bad boy lub staszego to bierze, starszego. Cześć lasek sugeruje się typu 1,2,3 i też tak robi. Inna kwestia ze ludz przed 2x rokiem życia myslą fiutem bardzo. Jesli laska ma i urode, rozum i
  • Odpowiedz
@Marek1991:

To czemu nie znajdziecie sobie 10-15 lat młodszej dziewczyny?


Bo bym musiał szukać w przedszkolu?

@daro256:

Niejednokrotnie słyszałem opinie od koleżanek, które były w związku z dużo starszym facetem, że bardzo podobało im się to jak on na nie patrzył. Szczere pożądanie, którego nie widziały u rówieśników.


Nie dziwię się. Ja jak patrzę na to co robią moje rówieśniczki to nie mam ani pożądania, ani żadnej chęci zadawania się
  • Odpowiedz