Wpis z mikrobloga

  • 1
@Jason_Stafford tak. Ktoś mi tu polecał właśnie ten co napisałeś. Może nawet Ty. Tu w tefal chyba była większa moc i dostępność w sklepie od ręki. Plus jakaś promka dlatego zdecydowaliśmy się na tego tefala. Jeszcze w sklepie dyskusja z różowym i jakiś klient słyszał, podszedł i mówi, że rewelacja. Żeby się nie zastanawiać bo warto. ;) I faktycznie teraz 80% posiłków na ciepło to z tefala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@salvador5000: mam firmy krzak i to jest mega sprawa. Niestety górna pokrywka mi się stłukła :/ teraz nie wiem co mam zrobić. Sprzętu nie wyrzucę bo jest dobry może kupię zwykła silikonową pokrywkę i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Charlie_Baker myślę, że tak. Jest dość pojemny. My robimy obiad dla 4 dorosłych osób. Np ziemniaki, mięso. Jakby tak wsadzić samo mięso to sporo wejdzie. Nie wiem jakie ilości chcesz robić ;) Możesz podejść do sklepu i obejrzeć jak to wygląda na żywo.
  • Odpowiedz
@pietryna123: W tym urządzeniu jednocześnie podgrzejesz mięso, warzywa i ugotujesz ryż. Dodatkowo to programator czasowy i podgrzewanie Dania. No i parować na pełnej mocy zaczyna po jakichś 2minutach
  • Odpowiedz