Wpis z mikrobloga

@slane: No niestety rap dzisiaj to siedlisko szpanerstwa, pozerstwa z zerowym skillem. Jedynie nad kim się warto pochylić w tym środowisku do producenci bitów i ludzi od inżynierii dźwięku. Tylko oni pewnie mają jakiś talent i wiedzę na temat tego co robią. Tekstu pokroju: "k---a, d--a, c--j, szmal, d------i, trawka i kreseczki, j---ć rząd i szanować dobrych ziomków z ośki" - co to w ogóle jest. Jakby wycieli wokale tych
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: piszesz, że mam racje a potem znowu klepiesz to samo xD

No niestety rap dzisiaj to siedlisko szpanerstwa, pozerstwa z zerowym skillem.

kto z popularnych raperów ma zerowego skilla? Chyba tylko Kizo mi do głowy przychodzi. Na szczycie jest wielu dobrych raperów - Quebo, Taco, Żaba, Igi, Oskar z Problemu, nawet Bedoesowi, za którym nie przepadam nie odmówię skilla i tak długo by można wymieniać.

Jedynie nad kim się warto pochylić w tym środowisku do producenci bitów i ludzi od
  • Odpowiedz
@kolegaBob: Nie znałem, jestem pod wrażeniem to nawet czasami nawet wyglada jak ustawione (co wcale nie znaczy, ze tak sadze), talent daylyta to to ze jego wersy maja po 2-3 znaczenia i wszystkie się ze sobą zgadzają, polecam sprawdzić bo dla mnie to chyba top1 ever jeśli chodzi o skill
  • Odpowiedz