Wpis z mikrobloga

W związku z falą hejtu, jaka wylewa się na moją skromną osobę, zmuszony jestem wydać stosowne oświadczenie:

Ad. 1.: Nigdy nie zgłosiłem żadnego wpisu, komentarza czy też Mirka/Mirabelki za obrazek godzący w papaja.
Ad. 2.: Nigdy nie byłem wrogo nastawiony do tzw. "szkalowników".
Ad. 3.: Sam tworzyłem i tworzę memy obrażające papieża.
Ad. 4.: Nadal kisnę z rzułtej mordy.

Cała intryga przeciwko mnie została uknuta przez jednego z Was!
Kiedy przeszło trzy miesiące temu postanowiłem wycofać się ze szkalowania papieża na Wykopie i przenieść tę szlachetną działalność na Instagram, otrzymałem dziesiątki podnoszących na duchu lub wyrażających żal z powodu straty komentarzy. Niestety, na moje nieszczęście, jedna z prywatnych wiadomości znacznie odbiegała od innych swoim przesłaniem.
Otrzymałem pogróżkę. Jedna z osób zaangażowanych w szkalowanie papieża zaczęła grozić mi upublicznieniem screenów, który mogłyby nawet skutkować permanentnym zablokowaniem mojego konta. Znalazłszy się pod ścianą, niechętnie przystałem na warunki szantażysty, który umyślił sobie uczyć mnie villainem tagu #2137. Od tamtej pory musiałem regularnie oznajmiać wam mą złowieszczą działalność, podpierając ją dowodami w postaci zrzutów ekranu. Na własne szczęście ani razu nie posunąłem się do zgłoszenia żadnego z Was, gdyż w sukurs przyszły moje umiejętności korzystania z GIMPa, przez co mogłem umiejętnie preparować dowody moich haniebnych poczynań. Tak więc byłem li tylko strachem na wróble, lecz nie rzeczywistym szkodnikiem - niech to przemówi na moją obronę.
Koniec końców, po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że uleganie naciskom szantażysty nie jest rozwiązaniem, a im dłużej grałem na jego warunkach, tym w większy popadałem obłęd. (Płakałem, zaczął pić). Zebrawszy się na odwagę, wyszedłem z kontratakiem i szczęśliwie udało mi się zrzucić haniebną maskę. Nie myślcie jednak, że jestem wolny!
Między mną a mym szantażystą nastał czas kruchego pokoju - w zamian za obietnicę nieujawniania jego podłej tożsamości, ów przyrzekł nie upubliczniać kompromitujących mnie screenów.

Jeśli więc kogoś zgorszyła moja działalność - przepraszam. Lecz ja byłem tylko ofiarą, prawdziwy zdrajca czyha pośród Was.

@Kempes, @Afera_zbozowa, @Dzikus_Z_Detroit, @McRoyal, @starypijany123, @Nawo, @mannoroth, @CienRogategoSzczura, @Krokdus, @HalBregg, @EsteradThyssen, @KoolMietek @wypokssiepaue, @icosahedron

#2137 #polityka #gimboateizm #wykopobrazapapieza #metoo
  • 15