Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShamerOC: w otwarte horyzonty i zaufanie do dziecka to można się bawić jak już mu się wpoi podstawowe zasady i jest ono mniej więcej samo wybierać dobre, mądre i wartościowe rzeczy. sześciolatka tego nie potrafi. dzieciom trzeba dobierać treści żeby były dla nich rozwijające a nie przeciwnie. skutki wychowania bezstresowego i niestawiania wymagań i ograniczeń widać nawet na ulicy czy w sklepie
@kidi1: nawet nie próbuj wnikać co się dzieje w przedszkolach i szkołach, myślisz, że ktoś normalny chciałby pracować na państwowym stanowisku z tysiącem papierków, przepisów za 2,5 tys zł?
@Castellano Puszczanie 6 letniemu dziecku takich treści w kur#% przedszkolu jest niewinne, a wyrazy oburzenia taką sytuacją nazywasz przerzucaniem nienawiści do tych patusów, serio? Tutaj mowa jest o Ekipie 3, czyli trzecim sezonie tego spierdo$%nia, a nie o ich piosenkach, więc afera tyczy się materiałów, gdzie taka Marta chodzi ciągle #!$%@?, Patecki pokazuje dupę i klnie co drugie słowo, gdzie pojawiają się pytania o ulubione pozycje seksualne, pytanie czy Murcix i Nowciax
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: to ile jest tych ekip? Bo ja kojarzę tylko tego fryca i jego przydupasow z powodu medialności z tego jakimi warzywami byli u Wojewódzkiego (widziałem fragmenty) i tego że rodzice dzieci kręcą bekę w pracy z tych lodów jak to trudno dostać (że np. sprzedawca wymusza że sprzeda loda ekipy, ale koniecznie też kilka innych).

W każdym razie to wygląda jak gówno. Wielu ma imitatorów?
@kidi1: moja luba pracowała w żłobkach, w przedszkolach. Kiedyś może ją namówię żeby tutaj opisała jaki to jest rak i jak traktowane są tam dzieci (rzuciła tę pracę, bo głową muru nie przebije). My niestety nigdy nie oddamy dzieci do żłobka, a co do przedszkola, to będziemy albo długo szukać albo też będziemy uczyć w domu.