Wpis z mikrobloga

  • 2349
Sześcioletnia córka podchodzi dziś do mnie i mówi "Tata, włączysz ekipe trzy?"
Pytam skąd wie co to ekipa?
" Pani w przedszkolu nam włącza, to jest fajne, włączysz?"
No i w poniedziałek robię k&$@a dym w przedszkolu.
##!$%@? #dzieci #przedszkole
  • 155
  • Odpowiedz
via Android
  • 80
@Dolan Na tablicy wyświetla się to co na laptopie przez HDMI. Nauczycielka używa YouTuba. Sam widziałem, ale nie spodziewałem się, że taki content.
  • Odpowiedz
@Dolan: Raczej standard w wielu przedszkolach, w tym prywatnych. Nie mówię że jest wszędzie, ale te które znam puszczały dzieciakom bajki w różnym natężeniu - w jednych raz na tydzień jakieś edukacyjne gówno, w innym leciał Tom&Jerry a dzieciaki się telepały metr od ekranu.
  • Odpowiedz
@kidi1: XDDD zajebista opcja ziomek trzymaj dziecko pod kloszem żeby nie widziało świata, a jak wszystkie dzieciaki o tym gadają to on będzie stał z boku bo stary mu zabronił oglądać i każdy ma z niego bekę XD chłopie otwórz głowę
  • Odpowiedz
@kidi1: czekaj czekaj czekaj. pozwól mi coś zrozumieć. w przedszkolu są puszczane piosenki, bajki czy programy, tak jak to zawsze było. Są to treści nie tylko edukacyjne, tylko również kulturalne i rozrywkowe, które również zawsze były puszczane. A ty się #!$%@? do jakiejś piosenki, ponieważ...? No właśnie, nie podałeś żadnego racjonalnego argumentu, prócz argument z dupy typu "to gówno" xD.
Jestem ciekaw jak będziesz próbował to argumentować: proszę nie włączać
  • Odpowiedz
@kidi1: XDDD zajebista opcja ziomek trzymaj dziecko pod kloszem żeby nie widziało świata, a jak wszystkie dzieciaki o tym gadają to on będzie stał z boku bo stary mu zabronił oglądać i każdy ma z niego bekę XD chłopie otwórz głowę

@ShamerOC: Śmiało puszczaj swojemu tajgera bonzo i kononowicza. Niech nie żyje pod kloszem i wie co to prawdziwy świat. Wszystko to zamiast edukacji. Może będzie cymbałem przyklejonym
  • Odpowiedz
@Wibrujacycymbalek: O czym ty chłopie mówisz XDD porównujesz ekipę, której członkowie są idolami dzieci, do tigera bonzo którego zna tylko wykop XDD ekipa tworzy rzeczy dla dzieci a tiger #!$%@? wie co tworzy tak na prawdę XD przykro mi ale twój argument jest inwalidą
  • Odpowiedz
@ShamerOC: @Castellano: Odpisujecie jakbyście nie mieli pojęcia o co chodzi. Ekipa jak i inni influencerzy jak i wiele szajsu na youtubie.. ale tez wiele seriali, stosują chwyty socjotechniczne, które wzbudzają sztuczne zainteresowanie oglądającego. Te rzeczy mocno wciągają i uzależniają swoją treścią.

W szkole i przedszkolu są idealne warunki, żeby trzymać dzieciaki z daleka od takich treści. Materiały wideo, gry i zabawy, prezentowane dzieciakom powinny być neutralne.

To jest obecnie jeden wielki problem, dość słabo zbadany. Inna sprawa, tablety i telefony. Na to są już badania na szkodliwy wpływ na to jak dzieciaki mają do nich swobodny dostęp. Może chcecie powiedzieć, że niech w przedszkolu każdemu gówniakowi dadzą tableta i hulaj dusza? W końcu nikt ich przed tym
  • Odpowiedz