Wpis z mikrobloga

@kidi1: czekaj czekaj czekaj. pozwól mi coś zrozumieć. w przedszkolu są puszczane piosenki, bajki czy programy, tak jak to zawsze było. Są to treści nie tylko edukacyjne, tylko również kulturalne i rozrywkowe, które również zawsze były puszczane. A ty się #!$%@? do jakiejś piosenki, ponieważ...? No właśnie, nie podałeś żadnego racjonalnego argumentu, prócz argument z dupy typu "to gówno" xD.
Jestem ciekaw jak będziesz próbował to argumentować: proszę nie włączać tej
@kidi1: XDDD zajebista opcja ziomek trzymaj dziecko pod kloszem żeby nie widziało świata, a jak wszystkie dzieciaki o tym gadają to on będzie stał z boku bo stary mu zabronił oglądać i każdy ma z niego bekę XD chłopie otwórz głowę

@ShamerOC: Śmiało puszczaj swojemu tajgera bonzo i kononowicza. Niech nie żyje pod kloszem i wie co to prawdziwy świat. Wszystko to zamiast edukacji. Może będzie cymbałem przyklejonym do ekranu,
@ShamerOC: @Castellano: Odpisujecie jakbyście nie mieli pojęcia o co chodzi. Ekipa jak i inni influencerzy jak i wiele szajsu na youtubie.. ale tez wiele seriali, stosują chwyty socjotechniczne, które wzbudzają sztuczne zainteresowanie oglądającego. Te rzeczy mocno wciągają i uzależniają swoją treścią.

W szkole i przedszkolu są idealne warunki, żeby trzymać dzieciaki z daleka od takich treści. Materiały wideo, gry i zabawy, prezentowane dzieciakom powinny być neutralne.

To jest obecnie jeden