Wpis z mikrobloga

  • 2349
Sześcioletnia córka podchodzi dziś do mnie i mówi "Tata, włączysz ekipe trzy?"
Pytam skąd wie co to ekipa?
" Pani w przedszkolu nam włącza, to jest fajne, włączysz?"
No i w poniedziałek robię k&$@a dym w przedszkolu.
##!$%@? #dzieci #przedszkole
  • 155
  • Odpowiedz
@kidi1: Moja 8 letnia bratanica ostatnio stwierdziła, że jej największym marzeniem jest pojechanie do Krakowa i zobaczenie domu ekipy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Klepajro: Faktycznie papkę z mózgu, kiedyś to było kurła oglądało się seriale typu fineasz i ferb czy ed ed i edy gdzie było tyle wartości ze #!$%@? XD ludzie maja ból dupy o friza bo gość zarobił dużo siana i jest ustawiony a wy musicie #!$%@? w januszexach za 5k netto XD
  • Odpowiedz
@kidi1: a co ta ekipa robi w ogóle? Pytam na serio, nie trolluje, nie wiem o co tam biega, widziałem jakieś pojedyncze vlogi i to jest raczej stypa xd w sensie content dla małolatów i nic odrażającego czy wulgarnego nie dostrzegłem
  • Odpowiedz
@kidi1: nie wiedzialem o co chodzi z ta ekipa ale przesluchalem tekst ich piosenek i jest to manipulacja dziecmy robie gansta rapu z testami dla 10 latkow. Dorabianie sie na krzywdzie dzieci.
  • Odpowiedz
@kidi1: Kiedyś mi matka zabraniała oglądać dragon balla bo przemoc. Skończyło się tak że i tak oglądałem po kryjomu albo u kolegów a matce miałem za złe przez długi czas. Ona chociaż miała w miarę logiczny powód, a ty nie pozwalasz jej słuchać tej piosenki tylko i wyłącznie dlatego że sam jej nie lubisz. Współczuję dziecku, wiem co czuję
  • Odpowiedz
@ShamerOC czy ty właśnie porównałeś bajkę jakaś był Fineasz i Ferb która jednak jakieś przesłanie niesie ze sobą czy pokazywała wartości do bandy reklamowych homo sapiens ktorych filmiki ooeieajansie na WSKOCZYLEM DO BASENU PEŁNEGO GOWNA ZOBACZ KONIECZNIE. TFU CI
  • Odpowiedz