Wpis z mikrobloga

  • 2349
Sześcioletnia córka podchodzi dziś do mnie i mówi "Tata, włączysz ekipe trzy?"
Pytam skąd wie co to ekipa?
" Pani w przedszkolu nam włącza, to jest fajne, włączysz?"
No i w poniedziałek robię k&$@a dym w przedszkolu.
##!$%@? #dzieci #przedszkole
  • 155
  • Odpowiedz
@kidi1: eee to już nawet przedszkole idzie na łatwiznę jak niektóre madki, przecież im za to płacą by przedszkolanką czas organizować. Może kwestą jest to że w przedszkolu nie ma programu rozwoju maluchów, więc są skazane na kreatywność przedszkolanek.
  • Odpowiedz
czekaj czekaj czekaj. pozwól mi coś zrozumieć. w przedszkolu są puszczane piosenki, bajki czy programy, tak jak to zawsze było. Są to treści nie tylko edukacyjne, tylko również kulturalne i rozrywkowe, które również zawsze były puszczane. A ty się #!$%@? do jakiejś piosenki, ponieważ...? No właśnie, nie podałeś żadnego racjonalnego argumentu, prócz argument z dupy typu "to gówno" xD.

Jestem ciekaw jak będziesz próbował to argumentować: proszę nie włączać tej piosenki ponieważ
  • Odpowiedz
@ShamerOC: Serio uważasz że puszczanie patostreamów ryjących banie 5 latkom jest spoko? Przedszkole ma rozwijać dzieci a nie ich upośledzać. Potem będzie zdziwko że syn jest przegrywem i ma problemy ze skupieniem uwagi.
  • Odpowiedz
@Korax: Ziomek ale o czym ty mówisz? Ja widziałem filmy dziewczyny z ekipy w których pokazywała jak wyglada plan filmowy albo jak wyglada praca modelki. Nie wiem dlaczego tutaj porównujesz patostreamy do typowego contentu dla dzieci
  • Odpowiedz
@kidi1: oj zrób im #!$%@? piekło bo lato blisko i nadejdzie dzień, że twoje dziecko #!$%@? Ci weekend bo będzie chciało lody ekipy, których w sklepie rejczel nie dostaniesz. Pewnie przedszkolanki to jakieś instalarwy. Tfu!
  • Odpowiedz
@kidi1 nie idź tą drogą. Od razu uderzaj jak najwyżej. U mnie ciągnie się sprawa jak opiekunka z przedszkola przeciągała za złączone ręce moją córkę i jeszcze dwójkę dzieci. Opiekunka się wypierała później zastępca dyrektora zamiatał sprawę pod dywan, później dyrektor to samo. Kuratorium ma to w dupie. Nawet poszedłem do związków i tam się dowiedziałem że mogę pocałować ich w dupę bo wicedyrektor jest siostra naszego pisowskiego ministra edukacji. Wszystko #!$%@?
  • Odpowiedz
@ShamerOC no #!$%@? proszę Cię. Bracia spędzają czas wakacyjny w mega kreatywny sposób (ofc przerysowany) mają paczkę przyjaciół jakieś nawet nastoletnie uczucia są pokazane. W późniejszych sezonach to jak jest pokazana przyjaźń pomiędzy Pepe panem dziobakiem a Dundersztycem to klasa sama w sobie której pixar może zazdrościć. Swoją drogą sama postać Doktora jest świetnie napisana i można się z nią utożsamić jako dorosła osoba. Możesz się śmiać ale masa bajek ma przesłanie
  • Odpowiedz
@ShamerOC bronić contentu ekipy gdzie życie pokazane jest nawet nie w krzywym zwierciadle tylko w totalnym odrealnieniu i takie dziecko (jak widać ty też a chyba lat 10 nie masz) biorą to na poważnie #!$%@? szanuj się typie
  • Odpowiedz