Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że to głupie, dlatego piszę anonimowo, ale chciałabym poznać Wasze szczere opinie. Mój facet zdał dzisiaj egzamin na prawo jazdy. Nie byłoby w tym nic specjalnego, przeciwnie, no ale to jego 17 raz. Teorie zdał za pierwszym, praktykę (plac i miasto) oblewał 16 razy. Trwało to ponad rok, w międzyczasie brał jazdy doszkalające i próbował. Wydał mnóstwo hajsu, no ale to nie problem dla niego, bo w miarę zarabia. I oczywiście cieszę się, gratuluję mu, podziwiam jego determinacje, ale wstyd mi się przyznać przed koleżankami. Oboje mamy 25 lat, ja mam prawko od 19 roku życia, zdałam za drugim razem. Po prostu wstydzę się tego faktu przed znajomymi. Napiszcie proszę bez hejtu jak to oceniacie.

#prawojazdy #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60b12014190a93000a0c5dbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 46
MocnyRozbójnik: > chyba sobie jaja robisz, ma ogromne znaczenie, czy popełnia drobne błędy, czy zwyczajnie jest niebezpieczny na drodze. Jeżeli to błędy z pierwszeństwem przejazdu, to nie powinien jeździć.

@srogie_ciasteczko: a to wątek dotyczy bezpieczeństwa na drodze? Myślałem, że chodzi o stosunek dziewczyny do chłopaka i jej wstyd przed koleżankami, co SAMA OPISUJE. Nie wiedziałem, że rozmawiamy o bezpieczeństwie na drodze...

Zaakceptował: LeVentLeCri
ale co ty mi #!$%@?, gdzie ja napisałem, że wszyscy coś tam coś tam? Jak człowiek nie wie, kto ma pierwszeństwo, to jest niebezpieczny na drodze i to jest FAKT.


@srogie_ciasteczko:
Sorry mirku, zle otagowanie. Nie chce mi sie juz szukac do kogo to bylo.

Pozdro(ʘʘ)
ZbożowyEsteta: Normalna sprawa. Zdał i wyjebongo. Za chwilę nikt nie będzie pamiętał, co było kiedyś tam i ile zdawał. Najlepiej daj mu spokój i nie daj się wciągnąć w toksyczne gierki koleżanek. Jeśli ich zdanie jest ważniejsze dla ciebie niż zdanie twojego faceta, to zastanów się, gdzie popełniłaś błąd i zerwij znajomość z toxic friends 25 latko, która zdałaś jakieś prawko jazdy za 2 podejściem. Tfu.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua