Wpis z mikrobloga

Jaś Kapela, który uważa że 4 mln kobiet w Polsce zostało zgwałconych i proponuje dochód gwarantowany dla każdego (1000 zł / osoba) finansowany z opodatkowania najbogatszych stawką 90%:
- zarabia miesięcznie 5000 zł,
- uważa, że w Polsce można przeżyć za 800 zł,
- bo odziedziczył dom 60 metrów i nie płaci kredytów czy najmów,
- dostanie też siano od kolejnego komputera, który sobie kupisz,

A Wam, jak się w życiu układa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalsportowy #bekazlewactwa #polska
Pobierz SRzeyamlon - Jaś Kapela, który uważa że 4 mln kobiet w Polsce zostało zgwałconych i p...
źródło: comment_1622164960AnvRV4Ka0ta45Z4dK2EZCv.jpg
  • 119
@baca1992: już rządziła Lewica i to były jedne z bardziej liberalnych rządów (no może poza podatkiem belki). Jest lewica ale są również i lewackie oszołomy typu nasz Jasio


@pablo397: Tak tylko premier tamtej Lewicy nie jest zbytnio zwolennikiem obecnej lewicy. Lewica była wtedy umiarkowana gospodarczo i bardziej miała bronić spraw rosyjskich i komunistycznych. Ogromne powiązania z Rosją itp. Co faktycznie nie zmienia faktu, że z perspektywy rządów PiS to SLD
Kogo dziś można nazwać autorytetem na lewicy? Takim umiarkowanym, zdroworozsądkowym.


@SRzeyamlon: Ale mnie pytasz? Przecież ja dokładnie to samo pytanie zadałem wyżej - też chciałbym się dowiedzieć kogo Lewica uważa za autorytet. Swoją drogą na prawicy poza polityką ciężko znaleźć takie autorytety ale może dlatego, że ludzi zajmują się pracą a nie walką z urojonymi problemami i nie żebrają o pieniądze na swoje zachcianki.