Wpis z mikrobloga

wgl tak stwierdzam, że niech wprowadzą tę opłatę reprograficzną. Ja sobie amatorsko rysuję/maluję. Np mój awatar sobie sam narysowałem. Zostanę artystą zawodowym i kurde Mirki zrzucajta się na moją sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet mam fanpejdź tylko nic ostatnio nie wrzucam, bo oczywiście nikt mi nie płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przecież to jest wybitna sztuka :P Może póki co powinienem zrobić zrzutkę jak ta laska tylko zamiast kompa to na papier czy markery? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #jaskapela #kanalsportowy #bekazlewactwa #gownowpis
  • 6
Zostanę artystą zawodowym i kurde Mirki zrzucajta się na moją sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Shrug: W sumie mógłbym się przebranżowić. Malować nie umiem ale np. takie obrazy mógłbym robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shrug: Nie przejmuj się. Już odpowiednie stowarzyszenie wytłumaczy ci, że nie jesteś żadnym artystą. Przecież wiadomo, że na tą kasę będzie więcej chętnych niż środków do podziału. Lepiej więc zrób zrzutkę bo kasy z tej opłaty na oczy nie zobaczysz. W każdym związku jest wystarczająco dużo kolegów do podziału.
@tomeczekw: no markery którymi się bawię, to zestawik full kolorów ponad 400 kosztował to ponad godzina występu w Hejtparku xD (oczywiście o nic nie proszę, chodzi tylko o pokazanie motywu)
@oczami_kuca: to mi przypomina scenę z Nietykalnych, gdzie ten główny bohater - Murzyn, pod wpływem swojego niepełnosprawnego szefa, którym się opiekował, zaczął malować jakieś abstrakcje, a ten opylił jego obrazy za jakiś porządny hajs xD
@kamilsteinbach321: stąd absurd pomysłu