Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #orgazm
Hej, mam pytanie glownie do rozowych. czy ktoras z was tez nie czuje zadnej przyjemnosci z masturbacji? moj wlasny dotyk na mnie w ogole nie dziala, czuje takie samo uczucie jakbym masowała łokieć. nie czuję nigdy tez potrzeby masturbacji, bo mam tylko ochotę na jakiekolwiek akty seksualne gdy mam partnera. przez to tez nigdy nie mialam orgazmu. aktualnie nie jestem w zwiazku, ale z bylym chlopakiem doszlo do palcowki i minetki, bo seksu klasycznego nie uprawialismy. bylo mi przyjemnie, ale... to tyle? największą przyjemność czulam podczas ocierania się o niego xd czy to moze znaczyc ze mialabym orgazm moze w trakcie penetracji? wiem, ze pogon za orgazmem itd i takie gdybanie jest bezsensu, ale czuje sie trochę wybrakowana przez to. miala ktoras z was podobnie i ma jakies rady?:(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60af745031a2c7000b20cb36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania:

Moja żona próbowała masturbacji 3x w życiu. Totalnie jej to nie podnieca. Nie i koniec.

Ze mną było tak, że uczyła się swoich reakcji w sumie latami. Pierwszy orgazm w trakcie seksu po 3 latach od rozpoczęcia współżycia, wcześniej tylko ręką a jeszcze wcześniej mogłem ją lizać i robić jej palcówkę godzinami i nic.

Jakoś to ciało musi zacząć reagować.