Wpis z mikrobloga

Mirek dodał wpis, gdzie opisuje, dlaczego zrezygnował ze studiów, a wykopki musiały od razu się zesrać w komentarzach, że to podstawowa wiedza ze szkoły średniej xD. Najbardziej plusowane odpowiedzi wrzucę w komentarzu i pragnę przypomnieć tylko, ze jeszcze miesiąc temu ludzie szukali tu przecieków maturalnych z matmy, a dzisiaj są wielkimi ekspertami w tej dziedzinie xD
#gownowpis #matematyka #matura #studbaza
JavierDaY - Mirek dodał wpis, gdzie opisuje, dlaczego zrezygnował ze studiów, a wykop...

źródło: comment_16221017398ODdyKUoOv5SpPGWvwiv76.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JavierDaY: nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym portalu jest więcej niż 20 osób. Większość tutaj robiła sobie jaja z debili, którzy szukali matur. A co do samego testu, to ogarnięty maturzysta z tygodniowym przygotowaniem by to zdał.
  • Odpowiedz
@ianvnd: Uwierz że sam z matmy nie byłem zbyt dobry. Pewnych rzeczy nadal nie rozumiem, ale rachunek prawdopodobieństwa dla mnie osobiście był bardzo prosty. Byłem z tego najlepszy w klasie i cieszyłem się że chociaż to ogarnąłem, mimo iż z reszty materiału byłem słaby ;)
  • Odpowiedz
@ig3r: wszystko zależy... na pierwszej uczelni jeden przedmiot może być łatwy, a na innej (z racji na różne czynniki, ale głównie na prowadzących) dużo trudniejszy. Ja wstęp do rachunku prawdopodobieństwa wspominam jako pogrom.
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Lol, no ale to są zadania lvl liceum xD
Poza tym k---a. Koles poszedł na infe i narzeka że jest matma i programowanie
WTF
To lubiąc sieci i hardware co on miał na myśl, zarabanie kabli ethernet i wymianę karty graficznej w kompie? xD
  • Odpowiedz